OFPOF

Erkeklerin Evde Kadınları Çileden Çıkaran 7 Kusurlu Davranışı

-
2.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Erkeklerin Evde Kadınları Çileden Çıkaran 7 Kusurlu Davranışı
2.018 izlenme
Ofpofer
-

Erkeklerin kadınları çileden çıkaran davranışlarını sizler için derledik. Tek isteğimiz biraz anlayış ve özen...

Aynı evi paylaştığınız erkekle, aslında bir çok noktada anlaşabildiğiniz için bulunuyorsunuz. Elbette duygusal olarak birbirinizi tamamlasanız da bazen dış etmenler aranızı açabilir. Özellikle de aynı evi paylaşmaya başladığınızda bu gerçekler ayyuka çıkar.İşte kadınları çileden çıkaran ya da huzursuz eden ev erkeği davranışları.

1. Kaldırılmayan Klozet Kapağı!

Kaldırılmayan Klozet Kapağı!
Alın size biyolojik bir sebep. Bunu defalarca anlatsak da galiba erkeklerin kafalarına oturtamıyoruz. O zaman şöyle söyleyelim, efendiler sizin o kaldırmadığınız kapağa bizler oturuyoruz. Teşekkürler.:)

2. Traş Sonrası Temizlenmeyen Lavabo!

Traş Sonrası Temizlenmeyen Lavabo!
Hayır, inanın bunun fazla titizlikle ilgisi yok! O kılları suratınızda daha çok seviyoruz. Lavabonun içinde değil.! Biraz özen lütfen!

3. Hayat Müşterek Demedik mi!

Hayat Müşterek Demedik mi!
Evde her iş kadının göreviymiş gibi davranan bir kitle hala mevcut. O eskidenmiş. Artık kadınlar iş hayatında da oldukça aktif. Ev ortamında da her işe yardım edemeseniz bile içten bir 'teşekkür'ü çok görmeyin.:)

4. Koala Yaşam Tarzına Geçenler!

Koala Yaşam Tarzına Geçenler!
Ortak ev yaşamı ile beraber; o sizi el üstünde tutan erkekler bir anda evden dışarı adamını atmayan birer koalaya dönüşürler. Unutmayın ki ev dışında da zaman geçirmeye ihtiyacımız var. Ve bunu beraber yapalım bir zahmet!

5. Ortaya Dökülen Kirli Çamaşırlar!

Ortaya Dökülen Kirli Çamaşırlar!
Mecazi anlamından değil gayet gerçek anlamından söz ediyoruz. Eşiniz bile olsak, bu kadar içli dışlı hale gelmeye gerek yok. En nihayetinde anneniz değiliz. O çamaşırlar doğru çamaşır sepetine!

6. Biz Hala Güzeliz!

Biz Hala Güzeliz!
Beraber yaşıyor olmamız, güzel sözler duymamıza gerek kalmadığı anlamına gelmez. Yanımızda olmanızla yetinmemizi istemeniz de ayrıca bir bencillik. Duymaya ihtiyacımız olduğunu sakın unutmayın!

7. Eve Gelen Arkadaşlar!

Eve Gelen Arkadaşlar!
Elbette arkadaşlarımızı ağırlayacağız. Ancak erkek erkeğe takıldığınız zamanlarda kadınları göz ardı etmek bir yana dursun, garson muamelesi yapmak söz konusu olabiliyor. Unutmayın ki siz partnerinize nasıl davranırsanız, çevreniz de o derece saygı duyar ve o şekilde davranır!

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.