OFPOF

Erkekleri Kendinize Aşık Etmenin 8 Yolu

-
5.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Erkekleri Kendinize Aşık Etmenin 8 Yolu
4.203 izlenme
Ofpofer
-

Hoşlandığınız birinin dikkatini çekmek hatta kendinize aşık olmasını sağlamak için yapmanız gereken 8 etkili yol

Birinden hoşlanıyorsunuz. Sürekli gözünüz onda. Gitgide sevgiye dönüyor hisleriniz. Fakat ne yazıkki o sizin farkınızda bile değil. Ona kendinizi farkettirmenin ve size karşı hisler beslemesini sağlamanın yolları var elbette. Şimdi durun ve kendinize bir bakın. Sonra aşağıda sayacaklarımı düşünün. Kendinizde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var. Belkide sevilmenin ilk adımını atıyorsunuz bile...

1. Doğal olun

Doğal olun
Yapmacık tavırlar sizi komik duruma düşürmekten başka işe yaramaz. Kibar olmaya çalışmayın. Olduğunuz gibi davranın. Sevindiğiniz ve kızdığınız durumları aşırıya kaçmadan gösterin.

2. Pozitif Olun

Pozitif Olun
Sürekli olumsuz düşünen ve mızmız olan kadınlar erkekleri boğar. Olumlu düşünüp yapıcı olun. Pozitif ve sıcak biri olmanız dikkat çekmenize neden olur.

3. Ne istediğinizi Bilin

Ne istediğinizi Bilin
Kararsız olmayın. Herkonuda kararı karşı tarafa bırakmanız sizi bir adım geride bırakır. Her konuda ne istediğinizi bilin ve bunu hissettirin.

4. Göz Teması Kurun

Göz Teması Kurun
Bakışmak aşka olumlu etki eden faktörlerdendir. Bilimsel olarakta kanıtlanmıştır. Hoşlandığınız kişinin gözlerine bakın. Böylece hislerinizi gözleriniz ile ona hissettirmiş olursunuz.

5. Yaşamını kısıtlamayın

Yaşamını kısıtlamayın
Erkekleri kazanmanın ve kaybetmenin kilit noktalarından biri onu kısıtlamak. Sevgiyle beraber gelen kıskançlık duygusuyla bazen karşımızdakine sınırlar koyarız. Erkekler yaşamının  kısıtlandığını hissettiği an sizden uzaklaşmaya başlar. Gereksiz baskılardan kaçının.

6. Çok Konuşup Çok Gülmeyin

Çok Konuşup Çok Gülmeyin
Çok konuşup çok gülüyorsanız hoşlandığınız kişinin ilgisini çekmeniz çok mümkün değil. Erkekler sürekli konuşan ve herşeye gülen kadınlardan  hoşlanmaz.

7. Kendinize Güvenin

Kendinize Güvenin
Hayatta her zaman kendinize güvenin. Karşılaştığınız her durumla baş etmeyi bilin. Ayakları yere sağlam basan özgüveni yüksek bayanlar erkeklerin karşı koyamayacağı kişilerdir.

8. Kişisel Bakımınıza Dikkat Edin

Kişisel Bakımınıza Dikkat Edin
Bakımlı,alımlı,hoş kokan bayanlar hep ön plandadır. Bakımsız, boşvermiş olmak hoşlandığınız insanın ilgisini zamanla azaltacaktır. Hatta evlendikten sonra da kendinize bakmayı sakın bırakmayın.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.