OFPOF

Erkekleri Etkilemenin Altın Kuralları

-
20.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Erkekleri Etkilemenin Altın Kuralları
48.781 izlenme
Ofpofer
-

Hoşlandığımız kişiyi her zaman kendimize hayran bırakmak, onun da bizden hoşlanmasını isteriz. Peki ama nasıl?

Beğendiğiniz erkeğin sizden etkilenmesini istiyor ve aynı duyguları paylaşmak istiyorsanız oldukça işinize yarayacak altın kuralları hayata geçirmenizin vakti geldi.

Bakımlı olmak

Bakımlı olmak

Bir erkeğin sizi fark etmesini sağlayan ilk nokta dış görünüşünüzdür. Onu etkilemeniz için gereken ilk şey de haliyle biraz çekiciliktir. Bunun için olağanüstü bir çabaya gerek yok. Bakımlı,nemli ve parlayan çekici dudaklar,temiz tırnaklar ve yumuşak eller gelmektedir. Unutmayın ilk görüşmede doğal olmaktan daha iyi bir seçenek yoktur.

Dış Görünüş

Dış Görünüş

Giyim, yaşam tarzı, makyaj ve saç bakımı,gibi kadını gösteren özelliklere dikkat ve özen gösteren kadınlar erkekler için etkileyicidir. erkek, yanındaki kadının daima güzel ve çekici olmasını ister. Bu durum erkekler için bir gurur göstergesidir. Böylece çevrelerine benim yanımdaki kadın çok güzel ve sadece bana özel demektedirler.

Güvenilir Olmak

Güvenilir Olmak

Bir başka özellik ise ilişkisinde özverili ve saygılı, işinde başarılı olan kadınlar erkeklere daha çekici gelirler. İlişkinize gösterdiğiniz özveri ve partnerinize gösterdiğiniz sayıgıyla ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz.

Özgüven

Özgüven

Unutmamak gerekir ki, zevkli ve ince düşünceli kadınlar erkeğini daima mutlu edecek hissi uyandırdığı için erkeklerin vazgeçemediği kadın tipidir. Attığınız her adımda kendinize güvenin ve emin olun. Kendinden emin olmayı ve o şekilde davranmayı kesinlikle ukalalık ya da havalı davranmak olarak düşünmeyin. Aranızda kendinizi ifade etmenizi engellemeyecek kadar mesafe bırakmayı ihmal etmeyin.

Koku

Koku

Erkeleri etkilemenin başka bir yolu da parfüm kokusudur. Teninize uygun güzel kokan bir parfüm edinerek erkeğin yanından veya önünden bir kere geçerseniz bile dikkatini çekebilirsiniz. Güzel kokular sürerek kışkırtıcı ve etkileyici olabilirsiniz.

Gülümsemek

Gülümsemek

Gülümseyen, kendine güvenen ve eğlenceli bir kadının erkeğin dikkatini çekmemesi imkansızdır. Gülümseme aynı zamanda karşılık verme olarak da kabul edilebilir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.