OFPOF

En Güzel Yüze Sahip Türk Ünlüler

-
11.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En Güzel Yüze Sahip Türk Ünlüler
7.248 izlenme
Ofpofer
-

Güzellik görecelidir derler. Ama bu listemizdeki ünlülerin güzellikleri pekte göreceli değil.

Kimi zaman milyonları ekran başına kitleyen, yeni bölümlerini iple çektiğimiz dizilerin prensesleri, kimi zamansa vizyona girmesini beklediğimiz filmlerin başrol oyuncusu. Onlar güzel ülkemizin en güzel yüzlerine sahip ünlüler

1. Pelin Karahan

Pelin Karahan
Böyle bir listeye Pelin Karahan'la başlamamak hata olurdu sanırım. İlk olarak Çağan Irmak'la bir reklam filminde bir araya gelen güzelimiz, daha sonra Kavak Yelleri dizisiyle ekranlarımızı süsledi. 2014 yılında Bedri Güntay ile dünya evine giren Karahan'ın, bir yaşında bir oğlu var.

2. Beren Saat

Beren Saat
aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i olarak tanıdığımız ünlü isim 1984 Ankara doğumlu. İlk deneyimini Aşkımızda Ölüm Var dizisiyle kazanan Saat, 2014 yılında Kenan Doğulu'yla evlendi. 

3. Fahriye Evcen

Fahriye Evcen
Televizyon ekranlarına ilk olarak Yaprak Dökümü dizisinin Necla'sı olarak çıktı. Daha sonra da birçok filmde rol alan güzelin, Burak Özçivit'le 2014 yılından beri bir ilişki yaşıyor. 

4. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün
1982 İstanbul doğumlu olan güzelimiz, üniversite yıllarından itibaren reklam filmlerinde rol aldı. 2003 yılından itibaren birçok Dizi ve filmde rol alan Büyüküstün, 2011 yılında Onur Saylak'la hayatlarını birleştirdi. Bu evlilikten Toprak ve Maya isimli iki de çocuğu olan güzel, son olarak İstanbul Kırmızısı isimli filmde rol aldı.

5. Özgü Namal

Özgü Namal
Kurtlar Vadisi Dizisinde Polat Alemdar'ın sevgilisi Elif olarak tanındı. Daha sonra birçok televizyon dizisinde rol almasına rağmen çok az filmde rol aldı. Ahmet Serdar Oral ile evli olan Namal'ın, 2015 yılında Nefes isimli bir çocuğu oldu.

6. Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç
Güzelliğinin yanında seksiliğiyle de çok gündeme gelen Tüzünataç, 1984 Yalova doğumlu. İlk olarak Number1 TV'de haber sunarak televizyonlara merhaba diyen güzel, birçok Dizi ve filmde rol aldı. Şu anda Filinta dizisinde Farah karakterini canlandıran Tüzünataç, Birkan Sokullu ile bir ilişki içerisinde.

7. Hazal Kaya

Hazal Kaya
Yüzü en masum ünlülerden biri olan Hazal Kaya, 1990 İstanbul doğumlu. aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum dizilerinden tanıdık onu. Daha sonraları ise sinemaya yönelen oyuncu, son olarak Kırık Kalpler Bankası filminde Aslım karakterini canlandırdı. Ali Atay ile 2013 yılından beri ilişkileri bulunan güzel, oyunculuk alanında birçok ödül aldı.

8. Naz Elmas

Naz Elmas
Dizi ve sinema sektörünün başarılı oyuncusu Naz Elmas, 1983 İstanbul doğumlu. Geçtiğimiz yıl Filinta, şu an ise Kördüğüm isimli dizide oynayan güzel, 2014 yılında Emre Kıramer'le kısa bir evlilik yaptı.

9. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel
Belki de Türkiye televizyonlarının vazgeçilmez ismidir Bergüzar Korel. Kısa bir sürede birçok projede yer aldı ve birçok ödül kazandı. Çoğumuz Binbir Gece dizisinin Şehrazat'ı olarak tanıyoruz onu. Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan güzel 2009 yılında Halit Ergenç'le evlendi ve bir çocukları oldu.

10. Elçin Sangu

Elçin Sangu
Çerkes asıllı olan İzmir güzeli, 1985 doğumlu. Yeni tanıdık onu, ama Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bir aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde de rol almıştı. Şu an Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterini canlandırıyor. 

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.