OFPOF

En Çok Tercih Edilen 20 Kadın Parfümü

-
36.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
En Çok Tercih Edilen 20 Kadın Parfümü
31.777 izlenme
Ofpofer
-

Öyle parfümler vardır ki kokusu ile sizi ve çevrenizdekileri büyüler. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen parfüm listesinde sizin ki var mı ?

1. Chanel No 5

Chanel No 5

Tüm zamanların tartışmasız en iyi kadın parfümü olarak bilinen Chanel No 5, ilk olarak 1921 yılında Coco Chanel tarafından vanilya, gül ve yasemin karışımları kullanılarak ortaya çıkmış ve en çok tercih edilen kadın parfümlerinin başında geliyor.
En ünlü müdavimlerinin başında ise geceleri ne giyersiniz diye sorduklarında “Sadece Chanel No 5” diye cevap veren Marilyn Monroe yer alıyor.

2. Giorgio Armani Si

Giorgio Armani Si

Şık, ihtiraslı, yoğun ve aynı zamanda yumuşak olan Giorgio Armani Si, tene muhteşem bir uyum sağlayarak tüm duyuları harekete geçiren ve üç koku ailesinin lezzetini ( şipre, frenk üzümü, misk) birleştiren bir parfüm.
Üst notalar: Siyah frenk üzümü, Mandalina
Orta notalar: Frezya, Mayis gülü
Alt notalar: Vanilya, Paculi, Değerli odunsu notalar

SI Armani çizgisinde, kadının içindeki ışığı ortaya çıkaracak şekilde tasarlanan bir parfüm, sonsuzluğu ve doğallığı çağrıştıran şişesiyle, tepeden tırnağa sahip olduğu cazibeyi, doğal zarafeti tavırlarına taşıyan, unutulmayacak, zihinlere kazınacak bir kadın öngörülerek tasarlanmış. Si, dişiliğin zarafetini, esnekliğini, akıcılığını, güç ve hâkimiyet uyandıran bir tavırla bütünleştirebilen bir parfüm. Aşka, güce ve hayatı zincirlerden kurtaran her şeye "SI" (Evet). 

Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.