OFPOF

Düğün Sonrası Yaptığımız 5 Şey

-
4.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Düğün Sonrası Yaptığımız 5 Şey
6.365 izlenme
Ofpofer
-

Yaşamımızın en özel zamanlarının ardından yeni hayatımıza alışırken hemen hemen hepimizin yaptığı şeyler...

Ömrümüzün en değerli anıdır düğün anıları. Hayatımızda açılan bu yeni sayfanın her anı çoşkuludur. Yeni bir ev, yeni bir düzen,sevdiğinle paylaşılan anlar hepsi en özel zamanlardır. Düğün bitip yeni bir güne uyandığımızda hemen hemen herkesin yaptığı şeyler vardır. Hepsi hoş telaşlardır bizim için.

1. Facebookta soyismini değiştirmek

Facebookta soyismini değiştirmek
Bayanlar evlendikten hemen sonra Facebook hesaplarındaki soyisim ve ilişki durumlarını hiç vakit geçirmeden değiştirirler. Yeni bir kimlik onlar için mutluluk vericidir ve herkes görsün isterler

2. Valiz toplamak

Valiz toplamak
Balayı hayatınızda yaşayacağınız en özel en güzel zamanlardandır. Bunun için düğün ertesi yolculuk heyecanı başlar ve valizler büyük bir keyifle hazırlanır.

3. Fotoğraf paylaşmak

Fotoğraf paylaşmak
Hayatımızın en özel anını bizimle paylaşan aile fetleri ve dostlarımızla çekindiğimiz fotoğrafları Facebook,Twitter,Instagram hesaplarımızda sabırsızlıkla paylaşırız.

4. Aile ziyareti

Aile ziyareti
Düğün öncesi hazırlıklar ve düğün telaşı bizi bir hayli yordu. Yorgunluğumuzu atıp aile fertleriyle buluşmanın zamanı geldi. Zaten bir haylide özlenmişti hepsi. Bir akşam yemeğinde onları ziyaret edip "el öpme" diye örfümüzde yer alan adet yerine getirilir.

5. Misafir ağırlamak

Misafir ağırlamak
Düğün sonrası evimizin ilk misafirleri genelde arkadaşlarımızdır. Büyük bir keyifle kurduğumuz evimize onları davet edip ağırlamak için biranönce planlara başlarız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.