OFPOF

Cilt Güzelliğiniz İçin Dikkat Etmeniz Gereken Gerçekler

-
581
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Cilt Güzelliğiniz İçin Dikkat Etmeniz Gereken Gerçekler
427 izlenme
Ofpofer
-

Kadınlar asla güzelliklerine zarar gelsin istemezler.Peki,Ciltte oluşan kötü görünümleri nasıl yok ederiz.

Kadınlar asla ciltlerine zarar gelsin istemezler.Dış etkenlerden oluşan bu zararları nasıl engelleriz ya da nasıl bir çözüm üretiriz şimdi sizlerle paylaşacağım. "Cildimizin yaşlanmasını nasıl geciktiririz ?, Cilt gözeneklerinin büyümesini nasıl engelleriz?, Sivilce ve siyah nokta oluşumunu nasıl engelleriz?" Bu soruların cevapları için doğru yazıdasınız.Uyarmak isterim ki bazı sevdiğiniz alışkanlıklardan vazgeçmek üzere olabilirsiniz. Buyrun yazıyı okumaya devam edelim.

1. Sigara'dan Uzak Durun!

Sigara'dan Uzak Durun!
Sigara alışkanlığı olan kadınlarımızın bir an önce bırakması onların sağlığı için çok yararlı olacaktır.Sigaranın birçok zararı var fakat cilde olan zararından bahsedersek; cildin yaşlanmasını hızlandırdığı ve ciltde olan gözenekleri tıkadığı bilimsel araştırmalar sonucu ispatlanmıştır.

2. Alkolü bırakın!

Alkolü bırakın!
Malesef alkolde sigara gibi etkenler göstermektedir.Sağlığınız açısından uzak durmanız önemli.

3. Kimsayal Ürünleri İyi Araştırmak

Kimsayal Ürünleri İyi Araştırmak
Günümüzde birçok kozmetik ve temizlik ürünleri satan firma bulunmaktadır.Yüz temizleyicilerini,tonikleri,peeling ürünlerini seçerken dikkatli olmalısınız.Kaş yaparken göz çıkarmayın!

4. Makyaj Ürünleri ve Gereçlerine Dikkat!

Makyaj Ürünleri ve Gereçlerine Dikkat!
makyaj ürünlerinin kalitelisine önem verin.Makyaj, yüze en çok zarar veren etkendir. Etkili makyaj temizleyiciler kullanmalısınız.Yoksa gözenekler oluşup yüzünüzün pütür pütür görünmesine sebep olur.Ayrıca başkalarının fırçasını,pudra bezi gibi gereçlerini kullanmamalısınız.Karşı tarafta ki tehlikeli bakteri size bulaşabilir!

5. Gül Suyu Kullanın!

Gül Suyu Kullanın!
Eski zamanlardan beri kadınlar arasında kalmış bir söylenti olan Gül Suyu gerçekten çok yararlı. Gözenekleri yüksek oranda temizleyip,cildin sıkılaşmasını sağlıyor.

6. Türk Kahvesi Maskesi

Türk Kahvesi Maskesi
türk Kahvesi maskesiyle cildinizde kan dolaşımını arttırıp, cildin yaşlanmasını engelleyebilirsiniz.

7. Buz

Buz
Hergün sabah düzenli olarak buz kalıbını cildinizde dolaştırın ve cildinizde ki kan dolaşımını arttırın.Böylelikle kırışıklık ihtimallerini ortadan kaldırmış olursunuz.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.