OFPOF

Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin Yolları

-
18.1b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Burçlara Göre Erkekleri Etkilemenin Yolları
8.640 izlenme
-

Hoşlandığınız erkeği elde etmek hiç de zor değil! Burcuna göre onu kolayca etkilemenin yollarını sizler için derledik.

Tanımadığınız bir erkeği etkilemek tamamen şans işidir. Ama o erkeğin burcunu biliyorsanız etkilemek sadece birkaç dakikanızı alacaktır! Erkekleri burçlarına göre etkilemenin yollarını sizler için derledik.

Koç Erkeği

Koç Erkeği

Koç burcu erkeği kendisi gibi hareketli, enerjik kadınlardan etkilenir. eğlenceli ve hareketli bir yapınız varsa koç erkeğini kolayca etkileyebilirsiniz.

Boğa Erkeği

Boğa Erkeği

Boğa burcu erkeği son derece rahatına düşkün, evcimen ve keyifçidir. Eğer bir boğa erkeğinin peşindeyseniz ona rahat bir ev ortamı sunmalısınız.

İkizler Erkeği

İkizler Erkeği

İkizler burcu erkeğinin -adı üstünde- birden fazla karakteri olabilir. Ancak her halükarda onu etkilemenin yolu, gizemli ve gözalıcı olmaktan geçer. Ortamdaki "farklı kadın" siz olmalısınız.

Yengeç Erkeği

Yengeç Erkeği

Yengeç burcu erkeğini etkilemek çok zor değildir. Ona ilgi göstermeniz, sık sık pohpohlamanız, şefkat göstermeniz yeterli olacaktır.

Aslan Erkeği

Aslan Erkeği

Aslan burcu erkeği, kral olmak için doğmuştur. Aslan erkeği en güzel, en alımlı; kısaca en mükemmel kadını ister. Ayrıca onu sık sık pohpohlamalı, yelesini okşamalısınız.

Başak Erkeği

Başak Erkeği

Başak burcu erkeği kaliteli bir ilişki ararlar. Cinsellik onlar için bir kriter değildir. Yardımsever, zeki, kişiliği oturmuş bir kadınsanız onu etkilemeniz kaçınılmazdır.

Terazi Erkeği

Terazi Erkeği

Terazi burcu erkeği tam bir aşk adamıdır. Eğer romantik biriyseniz onu kolayca elde edebilirsiniz. Mantığı da elden bırakmayan bu erkekler için, aşk-mantık oranını iyi ayarlamanız gerekir.

Akrep Erkeği

Akrep Erkeği

Akrep burcu erkeği, kazanma hırsıyla doludur. Onun için hem ulaşılmaz olmalı, hem de umut vermeyi bırakmamalısınız.

Yay Erkeği

Yay Erkeği

Yay burcu erkeğinin çevresi her zaman insanlarla doludur. Yay erkeğini etkilemek için tek yapmanız gereken dikkatini çekecek bir şeyler yapmanızdır. Aynı zamanda sportif ve enerjisi yüksek kadınlardan hoşlanırlar.

Oğlak Erkeği

Oğlak Erkeği

Oğlak burcu erkeklerinin içinde haylaz bir çocuk yatar. Oğlak erkeklerini etkilemek için eğlenceli biri olmanız yeterlidir. Bu erkeklerin dışarı karşı ciddi duruşunu kırmak için de biraz çekicilik şart.

Kova Erkeği

Kova Erkeği

Kova burcu erkekleri herkesle ilişki kurabilirler fakat iş ciddiye binince ortadan kayboluverirler. Bu nedenle kova erkeğini elde edene kadar onunla hep böyle sürecekmiş gibi gezip tozmalısınız!

Balık Erkeği

Balık Erkeği

Balık burcu erkeği, hassas ve iyi niyetli oluşlarıyla tanınırlar. Bu nedenle, balık erkeğini etkilemek için masumiyet abidesi olmalısınız.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.