OFPOF

Burçlara Göre Erkekleri Cezbeden En Belirgin Özellikler

-
69.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Burçlara Göre Erkekleri Cezbeden En Belirgin Özellikler
25.543 izlenme
Ofpofer
-

Her kadının kendine has özellikleri var ancak hepsini tek tek anlatamayız. Biz de burçlara göre erkekleri en çok cezbeden kadın özellilerini derledik.

Öncelikle kadınları on iki tanecik kategoriye ayırabileceğini sanan astrolojiye sitem edip, sonrasında konumuza geçiyoruz. Elbette aşağıdaki özelliklerin bir çoğu hepimizde var. Biz yine de burçlara göre enbelirgin olanını seçtik. İşte burcunuzun, erkekleri cezbeden özelliği.

1. Koç Kadını Özgürlük'in Timsalidir!

Koç Kadını Özgürlük'in Timsalidir!

Koç kadınları içlerinde yerinde duramayan haylaz bir çocuk barındırır. Güçlü, vahşi ve bağlanmaktan hoşlanmayan bir yapıları vardır. Böylesi bir kadını evcilleştirebilmek erkekler için inanılmaz bir tutkudur!

2. Boğa Kadını Konuşkan ve Sevimlidir!

Boğa Kadını Konuşkan ve Sevimlidir!

Boğa kadınları sosyalleşmek konusunda oldukça başarılıdır. Konuşkan, neşeli ve oldukça sevimlidirler. Alıp içinize sokasınız gelir. Erkekler de bu özelliklerine tutkundurlar.

3. İkizler Kadını Bakımlıdır!

İkizler Kadını Bakımlıdır!

İkizler kadını hem manevi yönünü hem de dış görünüşünü geliştirmeye bayılır. Yenilikten kaçınmayan bu kadınların, her daim bakımlı olmaları erkeklerin beğenisini kazanır!

4. Yengeç Kadını Mükemmel'e Yakındır!

Yengeç Kadını Mükemmel'e Yakındır!

Yengeç kadınları anaçtır. Şefkatlidir. En önemli özellikleri ise  her zaman, her yönden mükemmel kadın olmak ister. Başarıp, başaramaması önemli değil. Sizi buna inandırır! 

5. Aslan Kadını Asalet'in Simgesi!

Aslan Kadını Asalet'in Simgesi!

Aslan burcu kadınları doğuştan gelen bir asalete sahiptir. Girdikleri ortamda dikkat çekmemeleri mümkün değil. Özellikle de erkeklerin dikkatini!

6. Başak Kadını Ruhunuzu Dengeler!

Başak Kadını Ruhunuzu Dengeler!

Başak buçları her eve lazım olanlardandır. Mantıklı ve titizdirler. Bir erkeğin hayatında böyle bir kadın vazgeçilmez olacaktır.

7. Terazi Kadını Güzeldir!

Terazi Kadını Güzeldir!

Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs'tür. Eh tabi bu avantaj sayesinde Terazi kadınları doğuştan şanslıdır. Çünkü onlar güzeldirler. Erkeklerin başını döndürecek kadar güzel!

8. Akrep Kadını Derindir!

Akrep Kadını Derindir!

Akrep kadınlarının bu dünyadan olmayacak kadar gizemli bir çekiciliği vardır. Onların mistik havasına kapılan erkekler, kolay kolay kendilerini kotaramazlar.

9. Yay Kadını Eğlencelidir!

Yay Kadını Eğlencelidir!

Bir yay kadını, eğlenmeyi bilir. Neşesi her daim yerindedir ve yeni şeyler denemekten, hayattan keyif almaktan asla vazgeçmez. Böylesine hayat dolu bir kadının yanından hangi erkek uzaklaşmak ister ki. Tabi ayak uydurabilirlerse.

10. Oğlak Kadını Sabitler!

Oğlak Kadını Sabitler!

Acaba ne demek istedik. Partneri oğlak olan erkekler sanırız bizi anlayacaklardır. Oğlak kadını, erkeğinin içine kök salar. Ondan uzaklaşamazsınız. İkinize muazzam bir düzen kurar ve orada yaşarsınız!

11. Kova Kadını Entelektüeldir!

Kova Kadını Entelektüeldir!

Kova kadını dünyanın sırrını çözmeye gelmiştir. Bilmediği bir şey varsa gider hemen onu da öğrenir. Akıllıdırlar. Erkeklerin aklını başından almakta, ellerinde tutmakta onlar için çocuk oyuncağı.

12. Balık Kadını Zarafet'i Temsil Eder!

Balık Kadını Zarafet'i Temsil Eder!

İşte o narin elli, biçimli yüzlü kadınlar hep bu burçtandır. İçlerinde bir sanatçı vardır. Kibar görünüşlerinin altında oldukça da güçlüdürler. Yine de erkekler onların önce zarafetine kapılır!


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.