OFPOF

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

-
38.7b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlayıp anlamamanın pratik ve etkili yolları.

Bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız? Pek çok kadın bu sorunun cevabını bulamadığı için merak içinde kalıyor. Üstelik birilerinden duygusal anlamda bir karşılık gördüğünü hissettiği andan itibaren bu hislerin gerçek mi yoksa kuruntu mu olduğunu kolay kolay da anlayamıyor. Hatta peşinen söyleyelim bu durum yalnızca gençlere özgü de değil. Her yaştan kadın bu tarz ikilemlere düşüyor ve bir türlü aradığı sorunun cevabını bulamıyor.

Siz belki de bugüne kadar soruyu hep bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım şeklinde kendinize sordunuz. Ama konuya biraz da tersten yaklaşmaya ne dersiniz? Soruyu bu kez de şöyle soralım: erkek hoşlandığını nasıl belli eder? Eğer bu şekilde sorarsak sorunun cevabına daha kolay ulaşabiliriz. Üstelik eğer işaretlerin gerçekten de olumlu bir sonuca vardığını hissederseniz artık harekete geçmek için önünüzde hiçbir engel kalmaz.

Bir erkeğin sizden hoşlandığında bilerek ya da bilmeyerek yapacağı pek çok şey vardır. Bunlardan henüz haberdar olmayan kadınlar için tüm bu işaretler bir bilinmezler bulutu gibi havada salınır durur. Oysa ufak ipuçlarının peşinden giderek doğru cevaba ulaşabilirsiniz. Ama bazen insan aşık olduğunda hiç ilgisi olmayan durumları bile bir işaret olarak görebilir. Bu konuda biraz daha dikkatli olmanızı öneririz. Onu izlerken ya da birlikte geçirdiğiniz anları düşünürken biraz daha objektif olmaya çalışın. Yoksa boş yere ümitlenip daha çok kırılabilirsiniz. O zaman bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız için size yardımcı olabilecek işaretlere bir göz atalım.

Sizinle baş başa kalmaya çalışıyorsa…

Sizinle baş başa kalmaya çalışıyorsa…

Elbette size açık bir şekilde niyetini belli etmemiş hiçbir erkek direkt olarak sizinle baş başa kalmak istediğini söylemez ya da bunu çok aleni bir şekilde ortaya koymaz. Bunu anlamak için olaylara biraz daha derin bakmanız gerekebilir. Özellikle onun da olduğu ortamlarda yalnız kaldığınız anları düşünün. Sizi yalnız gördüğü anda kalkıp yanınıza geliyor mu? Eğer geliyorsa yüksek ihtimal size bir ilgisi var demektir. Çünkü sizinle olduğundan çok daha fazla vakit geçirmek istiyordur ve bunun için tek başına olduğunuz anlardan daha iyisi olamaz. Hatta bu anlarda muhtemelen sizi daha yakından tanımak için hayatınıza dair birtakım sorular da soracaktır. Eğer sorular sizin hayatınıza yönelik devam ediyorsa şüphelenmemeniz için hiçbir neden yok. Size olan ilgisini anlamanın bir diğer yolu ise başbaşa kaldığınız zamanlarda konu kapansa dahi yeni konular açmak için gösterdiği üstün çaba olacaktır. Hatta bu gibi durumlarda saçmaladığını bile fark edebilirsiniz. Yani bu saçmalamaları ve sevimli şapşallıkları büyük ihtimal size olan ilgisinden kaynaklanıyordur. Onu eleştirmeyin ya da onunla dalga geçmeyin. Bu tüm cesaretini kırabilir. 

Ailesine sizi anlatıyorsa…

Ailesine sizi anlatıyorsa…

Emin olun hiçbir erkek hayatındaki herhangi bir kız arkadaşını ailesine anlatmaz. Tabii bu maddede direkt olarak sizden özel biri olarak bahsetmesinden söz etmiyoruz. Sadece laf arasında isminizi geçirmek için içinde birtakım dürtüler olacaktır. Eğer sizinle konuşması sırasında ailesine sizinle ilgili bir şeyler söylediğini çıtlatırsa ki bunu farkında olmayarak da yapabilir – sizden hoşlanıyor demektir. Üstelik bunu belki sizden önce ailesi bile fark edebilir. Çünkü sürekli konuyu sizden açması onların da ilgisini çekecektir. Erkekler hoşlandıkları kişi hakkında başkalarıyla konuşmayı severler. Bunu illa sizden hoşlandığını açıklamak için de yapmak zorunda değiller üstelik. Yani ne konuştuğu önemli değil, sizin isminiz geçiyor mu; siz sadece ona odaklanın.

Bakışlarıyla çelişen ilgisizliği varsa…

Bakışlarıyla çelişen ilgisizliği varsa…

Pek çok erkek hoşlandığı kişinin ondan hoşlandığını bilmesini istemez. Belki erkekler de ilk adımı ya da ışığı kadından bekliyorlardır? Bunun için de çoğu erkek hoşlandığı kişiye karşı çok ilgisiz davranır. Fakat bu ilgisizliği karşısında size olan bakışları onu kolayca ele verecektir. 
 

Sizinle konuşurken bacaklarını sallıyorsa…

Sizinle konuşurken bacaklarını sallıyorsa…

Sizin hoşlanan kişi sizinle konuşurken istemsiz bir şekilde bacaklarını sallıyor olabilir. Tabii bu durum genel bir alışkanlıksa durum farklı ancak yalnızca sizin yanınızdayken oluyorsa bundan da bir işaret çıkartabilirsiniz. Çünkü içgüdüsel bir biçimde vücudundan tepki verme mesajı iletilir. Benzer şekilde bacaklarını açarak oturmak da bu duruma işaret olarak gösterilebilir.

Arkadaşlarınıza karşı çok ilgiliyse…

Arkadaşlarınıza karşı çok ilgiliyse…

Elbette arkadaşlarınızla duygusal anlamda ilgilenmesinden bahsetmiyoruz. Eğer bir erkek sizin arkadaş çevrenizle yakından ilgileniyorsa bu size dair her şeyin ilgisini çektiği anlamına gelir. Aynı zamanda sizin arkadaş ortamınıza girmek istiyor ve sizinle daha çok şey paylaşmak istiyorsa da onun sizden hoşlandığını kolayca hissedebilirsiniz. Çünkü ortaya bir şeyler yapmak ortak bir hayatı yaşama isteğinden kaynaklanıyor olabilir. O sizinle arkadaşlarınızı da paylaşmak isteyecektir.
Sizin arkadaşlarınıza ilgi gösteriyorsa sizinle ilgili her şey onun ilgisini çekiyor çıkarımını yapabilirsiniz. Sizin arkadaş ortamınızı tanımaya çalışıyorsa birlikte daha çok zaman geçirmek için planlanmış bir harekettir. Sizinle ortak şeyler paylaşmak şu durumda en çok isteyeceği şeydir. Arkadaş grubu da bunlardan biri.

Sizi ilgiyle dinliyorsa…

Sizi ilgiyle dinliyorsa…

Bir erkeğin sizinle ilgilendiğini en çok siz konuşurken fark edebilirsiniz. Eğer sözünüzü kesmeden pür dikkat sizi dinliyorsa ve söylediğiniz her şeye ilgi gösteriyorsa içinde size karşı bir şeyler olabilir. Çoğu erkek normalde çok uzun süre birilerini dinlemeyi sevmez. Fakat sizde eğer durum değişiyorsa bundan rahatça bir anlam çıkartabilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.