OFPOF

Bir Erkeğin Hoşlandığı Kadına Açılmadan Önce İçinden Geçen 10 Durum

-
4.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bir Erkeğin Hoşlandığı Kadına Açılmadan Önce İçinden Geçen 10 Durum
2.475 izlenme
Ofpofer
-

Bir erkek sevdiği kadına açılmadan önce içindeki bütün tedirginlik ve duygularını nasıl yaşar bir kaç adımla sizler için derledik.

Bildiğiniz üzere ilk adımı her zaman erkek atar. Kavga etseniz ve haklı olsanız eğer erkekseniz siz özür dilersiniz. Peki hanımlar bu erkeklerde sizin maruz kaldığınız düşüncelerin aynısına maruz kalıyorlar mıdır?İşte bir erkeğin beğendiği bayana karşı açılmadan önceki ruh hallerini sizler için derledik.

- İlk Bakış!

İlk Bakış!
İlk an! İşte o kalpte ki cızırtı, o anlayamadığın ses... Bir şeyler farklı geliyordur artık sana.

- Hakkında Bilgi Edinmeye Çalışmak

Hakkında Bilgi Edinmeye Çalışmak
Evet hanımlar, biz erkeklerinde yapmaya çalıştığı bu alanda sizin uzman olduğunuz aşikar fakat biz erkeklerde bir miktar bilgi edinme becerisine sahibiz.Bazen yakalansakta...

- Sevgilisi Olup Olmadığının Araştırılması

Sevgilisi Olup Olmadığının Araştırılması
İsim öğrenildiyse eğer hemen sosyal medya hesabından ufak stalklarla sevgilisinin olup olmadığı bilgisi elde edilmeye çalışılır. Eğer başarılı olunamadıysa biraz bekleyip samimi bir arkadaşınıza rica edip ağzını ararsınız. 

- Sevgilisi Yoksa

Sevgilisi Yoksa
Eğer sevgilisi yoksa bayan uzunca bir süre nazara maruz kalır. Bu esnada bayanın can güvenliği bir hayli tehlikededir. Aynı ortamda bulunduğu zaman zarfı içerisinde hoşlandığı bayanı gözleriyle tabiri caizse keser. Fakat gidipte ne tek kelime eder ne de başkasına ettirir.

- Artık Düşünceler Kafasını Sarmıştır

Artık Düşünceler Kafasını Sarmıştır
Artık beyimizin aklı başına yavaş yavaş gelmeye başlamıştır ve açılma fikrini ciddi ciddi düşünmeye başlar. Çünkü ilk gördüğü günden bu yana çok zaman geçmiştir artık çok geç olmadan, yari ellere gelin olmadan, kıza düğününde çeyreklik takmadan açılması gerektiğini bilir.

- Korkular Baş Gösterir

Korkular Baş Gösterir
Erkeğiz diye çok cesur olarak düşünülürüz, belki de öyleyizdir fakat sevdiğimiz insan tarafından reddedilmekten çok korkarız. Acaba tersler mi, acaba sadece hayır mı der, acaba tipsiz mi bulacak... Sonra bu korkularımız yüzünden senaryolar uydurur bunlara inanırız ve kendi uydurduğumuz acıyı çekeriz. Nice aşklar bu evrede yitip gitti be! Sanırım ilişkinin büyük filtresi tam olarak burası.

- Duygu Karmaşaları Başlar

Duygu Karmaşaları Başlar
Artık mutlu anlarımızda aklımıza onunla olmadığımız gelir bir anda üzülürken, bir yandanda onunla aynı havayı solumanın verdiği mutluluğu yaşarız.

- Bunca Aşkı Hiç Belli Etmeyiz

Bunca Aşkı Hiç Belli Etmeyiz
Karşımızda durduğu an içimizde fırtınalar koparken dışımızda yaprak kımıldamaz tabi bunu yapabilen baylar artık bordo bereli kıvamındadırlar.

- Karar Verilmiştir Artık

Karar Verilmiştir Artık
Artık kafanızda kararınız yavaş yavaş şekillenmiştir. Bu olay iki kararla sonuçlanır.

- Gidip Her Şeyi Anlatmak

Gidip Her Şeyi Anlatmak
Yaradana sığınıp, onunda bir kul olduğunu hatırlayıp yanına gidersiniz ve her şeyi ona anlatırsınız. Ne olacak canım en fazla evet veya hayır diyecek.

- İçinize Atarsınız

İçinize Atarsınız
Eğer açılmazsanı içinizde hep bir keşke olarak kalır ve ömrünüzün sonuna kadar bunu düşünerek yaşarsınız, 'Ya evet deseydi?'

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.