OFPOF

Bayanların Futbolu Sevmemesinin Nedenleri

-
317
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bayanların Futbolu Sevmemesinin Nedenleri
381 izlenme
-

Futbol erkekler için bir tutkuyken bayanlar için öyle olmayabilir

Erkeklerin vazgeçilmez tutkusu arasında ilk sırayı futbol alır. Deşarj oldukları,günün bütün stresini attıkları andır onlar için futbol zamanı.Bayanlar 20 li yaşlarda takım tutmaya başlarken,erkekler için bu durum beş altı yaşa kadar inmektedir.Öyleki bir erkeği mutlu etmenin yolu "kumandasına elleme! Tvnin önünden geçme" kuranlarında saklıdır. Erkekler için böylesine mutluluk veren futbolu peki bayanlar neden sevmez? Bu kanının altında belkide erkeklerin bukadar büyük bir tutkuyla futbola bağlı olması yatmaktadır.

Bayanların Futbolu Sevmemesinin Nedenleri-gzcmi8kcon

Çünkü eşiniz evdeki vaktinin çoğunu maç seyretmekle geçirir. Hatta ve hatta iş abartılır maç yorumlarını izlemek,maç özetlerini,geçmiş zaman maçlarını seyretmek gibi uzarda gider.Dolayısıyla sizin için harcadığı vakit oldukça azalmıştır.Üstelik birde maç zamanları ses çıkarmamanız gerekir. Dolayısıyla bayanlar iyice kıskaca alınmış durumdadır.

Bayanların Futbolu Sevmemesinin Nedenleri-pfe3rz6b3v

Hele birde arkadaş grubuyla evde maç izleniyorsa durum iyice sıkıcı olmaya başlamıştır. Maç sonunda ortaya çıkan etraf dağınıklığı ve bir yığın çöp sabır şarabını tükettikçe tüketmiştir.

Bayanların Futbolu Sevmemesinin Nedenleri-jtzureocob

Evli olmayıp henüz flört aşamasındaysanız maç olduğu günler ikinci plana düşmeniz kaçınılmaz olur. "bugün maç var yarın görüşelim,maçtan sonra konuşalım" gibi bir yığın neden bir bayan olarak sizin futbolu sevmemenize çoktan sebep olmuştur bile.

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık