OFPOF

Banu Alkan'ı Seksi Yapmayan Sebepler

-
1.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Banu Alkan'ı Seksi Yapmayan Sebepler
8.950 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yüzyıllardır ülkemizin ulusal medya ve paparazzi kanallarını meşgul eden Afrodit aslında ne kadar seksi; araştırdık.

Yeşilçam filmleri ile türk halkının hayatına girdiğinden beri kırdığı çamlar, gafları, vücut ölçüleri ve fiziği ile gündeme gelen, kimin hangi baskı ve tehdit altında kalarak ilan ettiğini bilemediğimiz afrodit lakabına sahip sarışın hanımefendi asırlardır seksapalitesi konusunda milyonların algısıyla oynamakta. Fakat yemezler... Kendisini enine boyuna inceledik; bakalım bunca çabasına rağmen olduramadığı neymiş...

Yıllardan beri 90-60-90 olduğunu iddia ettiği halde gençliğinden bu yana minimum ayva göbeği bünyesinden eksik etmiyor. Yıllardır sadece 3-4 kilo fazlası var. Kendisinden 6 sıfır atılırsa belki...

Kısa boylu kadın seksi olamaz diye bir şey yok elbette lakin 160'la en fazla "sempatik" falan çalışır. Üzülerek söylemek zorundayız ki bu, seksilik manifestosuna birkaç santim uzak bir boy.

Banu Alkan'ı Seksi Yapmayan Sebepler-9jm1if4mp7

Yıllardır vazgeçemediği göğüs dekoltesi sayesinde üst gövdesine bir hayli hakim olduğumuzdan kolaylıkla yorum yapabiliyoruz ve fakat bu konuda da haberler pek iyi değil. İnsan doğası gereği deforme olmaya, sarkma yapmaya meyilli olabilir fakat böyle durumlarda bu kısımları saklamak gereği vuku bulmaktadır. Seksilik için illa açılıp saçılmak gerekmiyordur. Banu Alkan mevzuyu bir de kapanarak denesin. En azından göz tırmalamayacağı kesin.

Havuzlarda çektiği kliplerin, filmlerin izinden giden birçok hanımefendi başarıya ulaşmış, seksiliğini gözler önüne sermişken Banu Hanım bunu neden başaramamıştı. Tek sorun 3-4 kilo fazlası mıydı? Belki de zorlama imajından kaybediyordu. Devamlı "bebeğim" demesi, "oh my god" diye sayıklaması ne yazık ki kendisine yine eksi puan olarak geri dönüyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık