OFPOF

Baharın Coşkusunu Saçlarına Taşımak İsteyenler İçin 7 Efsane Saç Stili

-
4.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Baharın Coşkusunu Saçlarına Taşımak İsteyenler İçin 7 Efsane Saç Stili
0 izlenme
Ofpofer
-

Bu bahar için yedi efsane saç stilini hazırladık. Bu saç modellerine bayılacaksınız! Hadi seçiminizi yapın.

Genç ve enerjik saç stilleri ile baharın coşkusunu saçlarımıza taşımak istiyoruz! Sizde mi? O zaman doğru yerdesiniz. Araştırmamızı yaptık ve bu bahar deneyebileceğimiz hem genç hem de enerjik yedi saç stilini belirledik. Bakalım siz hangisini denemek isteyeceksiniz?

1. Dağınık At Kuyruğu

Dağınık At Kuyruğu

Çok zamanınızı almayacak havalı bir saç stili tercih etmek isterseniz, dağınık at kuyrukları tam size göre. Çabasız bir şıklık yakalamak için saçlarınızı saç maşası yardımıyla şekillendirin ve buklelerinizi, parmaklarınızın yardımıyla dağıtarak doğal bir etki yaratın. Şekil verdiğiniz saçlarınızı at kuyruğu şeklinde toparladıktan sonra salaş bir görünüm için hafifçe dağıtın. Hacim veren bir saç spreyi ile stilinizi tamamlayın.

2. Çift Örgü

Çift Örgü

Son zamanlarda oldukça popüler olan çift örgüleri özellikle ünlü yıldızlar çok tercih ediyor. İster sıkı ister salaş örgülerle stilinize hareket kazandırabilirsiniz.

3. Yarım At Kuyruğu

Yarım At Kuyruğu

Hanım hanımcık bir saç stili için maşayla şekillendirdiğiniz saçlarınızı yarım at kuyruğu şeklinde toparlayın. Kullanacağınız saç aksesuarı stilini renklendirmek için yeterli olacak. Saçlarınızın parlak ve bakımlı görünmesi için stilinizi tamamladıktan sonra durulanmayan saç bakım kremi yardımıyla saç uçlarınıza bakım yapmayı unutmayın.

4. Maxi Örgü

Maxi Örgü

Eğer uzun saçlarınız varsa bu XL örgüyü mutlaka denemelisiniz! Bu kalın ve göz alıcı örgü, bütün bakışları üzerine toplamanızı sağlayacak. Stilinizin uzun süre kalıcı olması için yüksek tutuşlu bir saç spreyinden yardım alabilirsiniz.

5. Taç Örgü

Taç Örgü

Daha sofistike ve romantik bir saç stili isterseniz, saç bantlarını bir kenara bırakın. Başınızın üst tarafında yarattığınız iki kalın taç örgü, saç stilinizi bir adım daha öteye taşımanıza yardımcı olacak.

6. Minik Örgüler

Minik Örgüler

Minik örgüleri bu sene her saç modeliyle kullanıyoruz. At kuyruğu, topuz ve hatta açık saç modellerinde bir veya birden fazla minik örgüyle görünümünüzü farklılaştırabilirsiniz.

7. Retro Burgu

Retro Burgu

Retro stilleri sever misiniz? O zaman bu saç stili tam size göre. Saçlarınızı yandan ayırın ve her iki tarafı da geriye doğru burgu şeklinde alın. Arkada tel tokalarla sabitlediğiniz saçlarınıza hacim vermek için hacim veren saç spreyinden yardım almayı unutmayın.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.