OFPOF

Babasız Büyüyen Kızların Hissettikleri

-
5.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Babasız Büyüyen Kızların Hissettikleri
2.124 izlenme
Ofpofer
-

Babasız büyüyen kız çocuğu olmanın nasıl bir şey olduğu ve büyüdüğü zaman karşılaştığı zorluklara bir bakın isterim.

Babasız kızlar hayata yenik başlarmış derler. Nitekim doğrudur. Hayatları boyunca 'baba' kelimesine gebe kalırlar ve her duyduklarında öfke dolup hayata hırslanırlar.

Babasız Büyüyen Kızların Hissettikleri-12nfk8bfi7

Babasız büyüyen kızların yürekleri de kocamandır. Hayatları boyunca bir düzine tecrübe yaşarlar ve güçlü görünmek zorunda hissederler. Yapamadıkları tek şey ise intikam almaktır; çünkü onlar, acıtmanın hiç kimseye faydası olmadığını bilirler. Hep daha fazlasını vermenin önemi öğretilmiştir onlara. Gölgesi olmayan ağacın yavrusu oldukları için sahiplenmek ruhlarına işlenmiştir.

Babasız Büyüyen Kızların Hissettikleri-bqiomu8vt3

Babasız büyüyen kızlar bağlanmaya, sevmeye, sevilmeye daha aç olurlar. Onlar için en başta gelen duygu; güven duygusudur. Kendilerini yalnız hissedeler ve asla yalnız da kalamazlar. Bu koca yürekli kızlar ayrılıktan korkarlar. Gidenin ardından haddinden fazla yas tutarlar. Dışarıdan baktığınızda hiçte öyle görünmese bile kendilerini beğenmez ve yeterli bulmazlar.

Babasız Büyüyen Kızların Hissettikleri-t2e5ihq2rk

Baba figürünü aşık oldukları adamlarda arayan kadınlardır. Kendilerini koruyup kollayacak ve yalnız bırakmayacak erkekleri tercih ederler. Kısaca güçlü erkekten yana kullanırlar oylarını. Çünkü babaları onların gözünde birer kahraman ve mabettir.

Babasız Büyüyen Kızların Hissettikleri-lrl977ghly


Babasız büyüyen kadınların kalpleri çabuk kırılır, çünkü onlar hala küçük bir kız çocuğudur


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık