OFPOF

Aşık Olmak Kötü Mü ?

-
334
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Aşık Olmak Kötü Mü ?
342 izlenme
Ofpofer
-

Aşık oldum acısını da yaşadım tatlısını da en çok iz bırakan acısı oldu "benim yanımda değilsin ama hep aklımdasın..."

Nasıl başlasam bilemedim. Eğer aileniz 4 üyeden oluşuyorsa hayat bence çok kolaydır. Hele bir de sizden küçük kız kardeşiniz varsa çok daha güzel. Neden mi ? 

 

        Yıl 2013 veya 2014. Kardeşim İlk okula gidiyor 4. sınıf. Öğretmen lisesinden staj görmek için bir öğrenci kardeşimin sınıfına giriyor. Kardeşimide çok seviyor. Ama benim kardeşimde sevilmiyecek bi kız değil. Çok şeker tatlı bişi. Bayılıyorum kardeşime. Çok anlayışlıdır. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Kardeşim staj için gelen kızın numarasını alıyor buluşma ayarlıyacaklar. Kardeşiminde telefonu yok tabi. Geldi benden rica etti. Bende aradım stajyer öğrenciyi. Buluşma ayarladım. Kardeşimide buluşmaya götürdüm. Buluşagı kız kıvırcık saçlı. Ne kilolu nede zayıf. Boyuda idaal. O kadar güzel bi kızdı ki. İlk görüşte aşk dedikleri bu olsa gerek. Toplasanız kıza 5 sn anca bakmışımdır ama hala ne giydiğini hatırlıyorum. Neyse yemek falan yediler işte bende kardeşimi aldım eve götürdüm. Ertesi günü arkadaşıma anlattım." Kanka bi kız var çok güzel numarasıda var arıyimmi napiyim" diye konuşuyoruz. Herkezin vardır bi piç arkadaşı. Heh benim arkadaşımda aynen ondan. Telefonumu aldı. Kızla konuşuyormuş gibi yaptı saçma sapam konuştu yani. Bende bunu yedim kızı aradım özür felan diliyorum. Arkadaşım aradı kusura bakma . Sonra kızda önemli değil diyip kapattı. Neden böyle bişi dedi bende bilmiyorum. Çünkü aradaşım onu aramamış ve normalde" ne diyosun sen beni kimse aramadı" felan demesi lazım. 

      Ben mesaj attım konuşmaya başladık bir süre. Benimde derslerim berbattır. Kızın ise dersleri hepsi pek iyi. Yani anlayacagınız çok zıtız. Kızda benden 1 yaş büyük ama bende öyle çocuk gibi davranmıyorum yani. Birbirimizi tamamlıyoruz gibi bişi. Ben mesajlaşırken derslerimin kötü olmasını kullanarak bi buluşma ayarladım. Bir vcafede oturup ders çalışıcaz. Ben tabi inanadırıcı olsun diye ders kitaplarımı götürüyorum. Cafeye oturduk benim kitap hiç açılmamış tabi belli ediyo kendini. Gıcır gıcır parlıyo. Kızda alttan bi laf soktu. "Derslerinin kötü olmasına şu an hiçşaşırmadım " dedi. Ben mal gibi kaldım tabi. Neyse anlatmaya başladı.Bende ona bakıyorum. İnanın o anlattı ben dinledim tam 4 saat. Anlattığından hiç bişi anlamadım. 4 saat boyunca yaptıgım tek şey kıza bakmaktı. O kadar güzelki sadece bakabilirsin. Kendi kendime diyorum.Olum mehmet bu kızın seninle buluştuguna dua et.

 

       Aradan 3 ay geçti biz buşutuk hep. Ders çalışıyoruz ayagına ben yine hep kıza baıyorum. Bana bi cesaret geldi. Kardeşim ben ve kız burger king e gittik. Orda telefonumun mesaj kısmına "benim sevgilim olurmusun" yazdım ve sadece ona baktım. Hafif bi kafa sallar gibi oldu. İnanamadım. "Ne dedin ?" dedim. Yine kafa salladı evet der gibi. Yaptıgım tek şey onun elini tutup kafasını omzuma yaslamak. Tam 3 ay boyunca bunun hayaliyle uyuyup, uyanıyordum. Biz artık sevgiliyiz. Aradan 7 ay geçti her şey çok güzel. Ygs si yaklaştı tabi bi sinir var sitres var. Çok fazla buluşmama kararı aldık. Okula git dersini çalış hafta sonuda dışarı çıkmayıp dersini çalışacaktı. Onun için o kadar çok önemliydiki bu sınav. Tek hayali Diş Hekimi olabilmek.Onun hayalini gerçeleştirebilmesi için elimden geleni yapacaktım. Günde 30dk 1 saat konuşuyoruz. He gün onu bu sınavı kazanabileceğini ve istediği bölüme gidebileceğiyle ilgili konuşup motive ediyordum. Bu şekilde 1 ay daha geçti. Biz buluştuk ve çok güzel bir gün geçirdik. Yemek yaptım ona. Beraber yedik. Dışarıya çıktık gezdik felan.

     Son 2 aydır hiç buluşmamışdık. Sadece telefondan konuşuyoruz ve ben onu çok özledim. Buluşmak istesem. Olmaz ! Sınavı var ve çalışması gerek. Benimde moralim bozuk ve o kadar salağım ki telefonda konuşurken ona o kadar çok belli ediyorumki . Onunda morali bozuluyor. Sonra bir gün facebooka girdim. Onun hesabına. Bi tane eleman "canım" "cicim" felan diyor Bende deli gibi kıskanırım kendisini. Bende şarteller attı. Ama bişi diyemedim kendisine. Hergün gittiği okulundaki arkadaşlarıyla beraber sinamaya gidiyor. Ben iyice sinirleniyorum. üzülüyorum. Ne yapacagımı bilmiyorum. Facebooktan ayrılıyorum kızdan. Ve emin olun hayatım en kötü kararını alıyorum. 

 

     Kızdan 2 YIL önce ayrıldım. 2 yıl boyunca peşinden koşturdum. Facebooktan mesajlar attım konuştuk falan ama. Beni affetmiyor. Ve son olarak dün gece bana son darbesini attı. Telefondan mesaj attım cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı. Facebookta aktif gördüm ve mesaj attım. yine cevap vermedi.

 

        BU GÜN ONU UNUTUP HAYATIMA DEVAM ETME KARARI ALDIM. SON  2 YILDIR HER GÜN YAPTIGIM GİBİ. 

AŞIK OLDUM ACISINIDA YAŞADIM TATLISINIDA. EN ÇOK İZ BIRAKAN ACISI OLDU 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık