OFPOF

Aşık Kadın Göz Süzüşünden Belli Olur

-
781
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Aşık Kadın Göz Süzüşünden Belli Olur
294 izlenme
Ofpofer
-

Sevdiğiniz kadının aşkından emin değil misiniz? Bunları yapıyorsa bilin ki aşkınızdan tutuşuyor!

Merhaba sevgili Ofpof okurları! Eğer sevdiğiniz kadının aşkından emin olamıyorsanız bu yazı tam size göre. Beş maddede aşkınızın düzeyini belirleyebilir, yarın yüzük mü alacağınıza yoksa sevdiceğinizi sepet havası mı yapacağınıza karar verebilirsiniz.

1- Sizi arkadaşlarına tanıştırmaktan çekiniyor mu?

Aşık Kadın Göz Süzüşünden Belli Olur-81d5ofqbdc

Bu sorunun cevabı 'evet' ise diğer maddelere pek gerek kalmıyor; kısa yoldan geri dönün derim.  Hiçbir kadın, sevdiğini arkadaşlarıyla tanıştırmaktan çekinmez. Ha beğenmiyordur, az buçuk çekiniyordur o zaman bin türlü mazeret uydurabilir. Bizden söylemesi!

2- Üç ay ve üzeri ilişkilerde ailesine sizden bahsetti mi?

Aşık Kadın Göz Süzüşünden Belli Olur-is5lymuj2p

Ailem böyle şeylere karşı, annem kızıyor, babam tüfekle kovalar gibi bahanelere inanmayın. Hadi babalar tamam söyleyemebilir de, anneler, kardeşler, varsa yakın kuzenler sizi kesin biliyor olmalı.  Henüz herkes için sırsanız, sebebin peşine düşün derim.

3- Gözlerinizin içine bakarken gülümsüyor mu?

Aşık Kadın Göz Süzüşünden Belli Olur-zmpqp95xoh

İnsan sevdiği adamın gözlerine bakınca, istemsizce sırıtmaya başlar; denenmiştir. Sizinki boş bakıp kafayı çeviriyorsa, aklındaki kırk tilkiden yalnızca biri olabilirsiniz.

4- Öpüştükten sonra eli ayağı oynaşıyor mu?

Aşık Kadın Göz Süzüşünden Belli Olur-mwiz27eris

Şimdi kımıl kımıl oynamaya başlıyorsa, kollarım neden var dercesine sallanıyorsa o kadın çok tatlıdır; peşini bırakmayın. Ama yoo, ha seni öptüm ha limon emdim tavırları varsa eyvah eyvah!

5- Can alıcı son madde! Sizi ölümüne kıskanıyor mu?

Aşık Kadın Göz Süzüşünden Belli Olur-41k9liug3v

Kıskanç değilim diyen kadınlar dahi, sevdiği söz konusu olunca pantere dönüşür; kabul edelim. Sizin hatunda durumlar böyle olmuyor, cool metropol çocuğu imajı hiç sarsılmıyorsa o işten bir cacık olmaz. Geçmişler olsun diyelim.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık