OFPOF

Akrep Burcu Kadınlarının 12 Çok Farklı Özelliği

-
8.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Akrep Burcu Kadınlarının 12 Çok Farklı Özelliği
25.892 izlenme
Ofpofer
-

Hayatlarını diğer kadınlardan farklı olmaya adamış akrep burcu kadınlarının birbirinden garip davranışları...

İnanılmaz derecede soğukkanlı, ilişkilerinde çok sadık, iş hayatındaysa iş bitirici. Çekicilikleriyle zirvede, kimi zamansa yalnızlıktan mutluluk duyan kadınlar... Yapacakları asla kestirilemeyen burç dünyasının karmaşık kadınlarıdır Akrep kadınları.

1. Kıskançlıklarıyla karşı tarafı sinir krizlerine sokabilirler!

Kıskançlıklarıyla karşı tarafı sinir krizlerine sokabilirler!

Bu kıskançlık sadece ve sadece gerçekten sevdikleri bir karşı cinse gösterilir, sıradan bir flörte karşı şiddetli kıskançlık beslemezler. Kıskançlık bazen sevgilisine çok yakıştığını düşündüğü bir gömleği giymemesine karışacak bir konumdadır, bazense telefon karıştırma, tüm şifrelerini öğrenip yıllar önceki maillerine kadar inmeyi başarabilecek boyutlardadır.

2. ''Why are you so serious?''

''Why are you so serious?''

Kendine güvenleri üst düzeyinde üstünde olan akrep kadını bulunduğu ortamın en ciddisi olarak parmakla gösterilebilir. Ara ara ortaya çıkan gergin ve sinirli yapıları bu ciddiyete eklenince başınıza belayı aldınız demektir. Böyle dediğimize bakmayın sinirleri saman alevinden farksızdır aslında. O yüzden onu bir sandalyeye oturtun ve sakinleşmesi için 5 dk verin.

3. Kararlarında nettirler. ''Olacak!''

Kararlarında nettirler. ''Olacak!''

Hayatlarında "belki" kelimesine yer yoktur, sonunu düşünmeden hiçbir işe kalkışmazlar. Enine boyuna düşünürler, ihtiyat yeteneklerine diyecek hiçbir şey yoktur. Tabiri caizse "eşeğini sağlam kazığa bağlamak" deyimi bu burcun kadınları için türetilmiştir.

4. Kültür düzeyleri oldukça yüksektir

Kültür düzeyleri oldukça yüksektir

Akrep burcu kadını adeta öğrenmeye açtır, yeni kitaplar okumaya, yeni yerler keşfetmeye ve seyahat etmeye bayılır. İmkanı olsa tüm dünyayı gezmek, tüm dünyanın kültürünü öğrenmek ister. 

5. Ne yapacakları kestirilemez

Ne yapacakları kestirilemez

Yaptıklarıyla iyi mi kötü mü olduğunu asla anlayamazsınız. Kendisi hakkında olan izlenimlerinizde hep yanılırsınız. Çünkü insanlardan yara almamak için kapattığı, ya da sizin yüzünüze çarptığı birçok kapısı vardır.

6. Yalana tahammülleri yoktur...

Yalana tahammülleri yoktur...

Yalan söylenen bir ortamda o yalanı keşfettikleri an oradan uzaklaşmak hatta o yalanı söyleyen kişiyi herkese karşı rezil etmek isterler. Haksızlık ve yalan konularından onlar kadar sert ve katı kuralları olan bir başka burcun kadını daha yoktur.

7. İlişkilerde öncelikleri daima saygıdır

İlişkilerde öncelikleri daima saygıdır

Arkadaşlık olsun, aşk olsun her zaman önceliği saygıdır akrep kadınının. Her şeyi saygı çerçevesinde halletmeye çalışırlar. Laubali insanlara katlanamaz, asla hayatlarına dahil etmezler.

8. Yaşadıkları her aşkı detaylarıyla anlatabilirler...

Yaşadıkları her aşkı detaylarıyla anlatabilirler...

O kişiyi kalplerinden çoktan söküp atmış olsalar bile onla geçirdikleri her anı hatırlayabilirler, bazen küçük ipuçlarıyla bazense aniden. Bu durumu onların kinci yapılarına bağlayabiliriz. 

9. Yönlendirmeye bayılırlar!

Yönlendirmeye bayılırlar!

İlişkilerinde karşı tarafı yönlendirmek, kendi doğrularına göre bir ilişki yaşamak için ellerinden gelenin en fazlasını yaparlar. Dikte etmeyi severler ama konu aşk olunca öyle tatlı dilli öyle şekerpare olurlar ki karşıdaki beyefendi ne olduğunu anlamadan onun dediğini yapıyorken bulur kendini.

10. En birinci onlar olmak zorundadırlar... Zirve yalnızlar içindir.

En birinci onlar olmak zorundadırlar... Zirve yalnızlar içindir.

Başladıkları bir işte her zaman için iş bitiricidirler. Grup halindeki çalışmalar onlar için değildir ne yazık ki.

11. Yalnızlıktan korkmazlar.

Yalnızlıktan korkmazlar.

Yalnız olmak onları korkutmaz çünkü hayatlarını devam ettirmek için bir erkeğe inanmak, güvenmek onun yanında olmak gerektiğini düşünmezler. Tek başınalık onlar için çoğu zaman huzurdur. Çünkü flörtöz olduğu dönemlerde fazlaca yara almışlardır.

12. Cinsellik konusunda bir adım öndedirler.

Cinsellik konusunda bir adım öndedirler.

Çekicilikleri nedeniyle yaşadıkları ve yaşattıkları haz diğer burçlara oranla daha fazladır. Normal hayatta olduğu gibi cinsel yaşamlarında da ne yapacaklarını asla kestiremezsiniz. Bir gün gayet şefkatliyken, diğer gün sizden çok korkunç isteklerde bulunabilir. Ona alışmanız güç olacaktır ancak alışınca kopmanız ve onu unutmanız çok zor bir hale gelecektir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.