OFPOF

30 Yaş Üstü Kadınlar Erkekte Nelere Bakar?

-
2.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
30 Yaş Üstü Kadınlar Erkekte Nelere Bakar?
2.109 izlenme
Ofpofer
-

Kadınların her yaşı ayrı güzel. Elbette öyle olacak başka bir şansı yok çünkü. Ama 30'lar bambaşkadır!

Hayatının güzellikte zirve dönemini yaşayan bu kadınlar bir yandan da biyolojik saatinin kadranıyla uğraşırlar. Tüm yaşama değişen bakış açıları erkeklere de boş değildir. Herkeste böyle mi olur bilinmez. Ama genele yaymakta da sakınca göremiyoruz. İşte 30 yaş üstü kadınların erkeklerde aradıkları.

1. Profil Fotoğrafı Değil, Kartvizit!

Profil Fotoğrafı Değil, Kartvizit!
30 yaş üstü bir kadın erkeğin profil fotoğrafından önce kartviziti görmek ister. Yani görsellik ikinci plana rahatlıkla atılır. Kariyer yapabilmiş çirkin bir erkek, en yakışıklı boş gezenin boş kalfasına itinayla tercih edilir.

2. Çok Yakışıklı Değil, Bana Kadar Yakışıklı!

Çok Yakışıklı Değil, Bana Kadar Yakışıklı!
Asla yakışıklı adamlardan vazgeçmiş değiller. Ancak fazlasında gözleri yoktur. Çünkü erkeği için başka kadınlarla savaşma dönemini çoktan geçmişlerdir, uğraşmazlar. Problemden uzak kalmak adına, çok dikkat çekici erkekler yerine, tek bir özelliği ile -mesela gülüşü- kendilerini cezbeden erkeği tercih ederler.

3. Kavga Değil, Seks!

Kavga Değil, Seks!
Tutkulu bir ilişkinin sırrının kavga olmadığını bilirler. Yani sürekli kavga eden sorunlu ilişkileri tutkulu bulmazlar. Tutku demek, seks demektir onlar için. İyi sevişsin yeter.

4. Aşk Değil, Sevgi!

Aşk Değil, Sevgi!
aşk'ın gelip geçici olduğunu, kalıcılığın sevgide saklandığını biliyorlar. Bu yüzden onlar için aşk çok da önemli değil. Olmasa da olur.

5. Zenginlik Değil, Centilmenlik!

Zenginlik Değil, Centilmenlik!
30 yaş üstü kadınların, kendi hesabını ödeyebilecek parası zaten var. O konuda rahat olun. Zenginliğiniz önemli değildir ancak centilmenlik çok önemlidir. Bu yüzden bir kadına nasıl davranmanız gerektiğini bilmeniz lazım.

6. Kıskançlık Değil, Saygı!

Kıskançlık Değil, Saygı!
Onu kıskanıyor olmanızdan asla etkilenmezler. Zaten öz güven sahibidir, kendisinin farkındadır. Sizin de öyle olmanızı ister. Ona saygı duymanızı ve onunla gurur duymanızı ister. Rezil etmenizi değil!

7. Gizemli Değil, Net!

Gizemli Değil, Net!
Gizemli havalar yaratarak asla onları etkileyemezsiniz. Her numarayı çoktan biliyorlardır. Ona net olun. Kafasını karıştırmayın. Bizans oyunlarına gerek yok. Sizi çözmekle uğraşacak sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.