OFPOF

10 Maddede Daha Çekici Bir Görünüm Sağlamak!

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
10 Maddede Daha Çekici Bir Görünüm Sağlamak!
679 izlenme
Ofpofer
-

Bütün kadınlar daha çekici, daha seksi, daha güzel, daha bakımlı olmak kısacası ilgi odağı olmak ister. Bunlar için birkaç ipucu yeterli.

Öncelikle düzenli bakım şart. Bugüne kadar yaptıklarınızı unutun ve kendinize bir bakım programı çıkarın. Bu hem işlerinizi kolaylaştıracak, hem cildinizi şımartacak hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

1. Her gün duş almalısınız

Her gün duş almalısınız

Günde en az bir kere duş alın. Duş jelinizi ağır kokulu seçmeyin ve duştan sonra güzel kokulu kremler kullanın. Duş jeliniz ve kreminizin uyumlu olmasına dikkat edin. Vanilya kokulu bir duş jeli kullandıysanız kreminiz de vanilya kokmalı. En son vücudunuzu şımartacak masajla taçlandırmayı unutmayın.

2. Diş bakımına çok dikkat edin

Diş bakımına çok dikkat edin

Seksi görünmek yeterli değil. Diş, diş eti ve dil bakımınızı da unutmayın. Günde en az iki kez dişlerinizi fırçalayın. Dilinizi de fırça yardımıyla temizlemelisiniz. Diş ipi kullanmak faydalı olacaktır. Naneli spreyler ve gargaralar da işinizi görür.

3. Tırnaklarınız ben buradayım demeli

Tırnaklarınız ben buradayım demeli

Biriyle konuşurken yüzünden sonra en çok dikkat ettiğiniz yeri elleridir. O yüzden el ve tırnak bakımı önemli. Kimse ojesi silinmiş, yarısı yenmiş, bakımsız bir eli tutmak istemez öyle değil mi? Mutlaka ki oje sürmelisiniz demiyorum ama düzgün kesilmiş ve biraz da olsa parlatılmış olsa dikkat çekmesi için yetecektir.

4. Saçlarda stil değişikliği iyi olabilir

Saçlarda stil değişikliği iyi olabilir

Uzun ve dalgalı saçlar her zaman dikkat çekicidir. Ama kısa kesilmiş tarzlarla yaratacağınız modeller emin olun daha seksi bir duruş sağlayacaktır.

5. Cildiniz ışıldaması için buhar banyosu

Cildiniz ışıldaması için buhar banyosu

Yüzünüz için haftada bir gün 10 dakika ayırmalısınız. Yapmanız gereken buhar banyosu. Kaynamış suyu bir kâseye koyun, yüzünüzü kaseye doğru yaklaştırıp bir havlu ile başınızı kapatın. Suyun buharı cildinizdeki gözenekleri temizleyecek, düzenli yapıldığında siyah nokta ve sivilcelerinizden kurtulmuş olacaksınız. Ancak buhar banyosunu 10 dakikadan fazla yapmayın. Buhar banyosundan sonra yüzü kurulayın ve hemen ardından soğuk su çarpın. 

6. Kıyafet seçimleriniz için öneriler

Kıyafet seçimleriniz için öneriler

1. Koyu renk bir jean seçin. Kesimi iyi duran, bacak boyunu uzun gösteren bir jean gardırobunuzun vazgeçilmezi olmalı.
2. moda olsun olmasın içinde rahat edeceğiniz kıyafetleri seçmeye özen gösterin. Vücudunuz giydiğiniz giysinin içinde rahat olmalı ki bunu dışarı yansıtabilin. Kendine güven için önemlidir bu. Sırf moda diye sizde iyi durmayan bir parçayı asla giymeyin.
4. Aksesuar kullanın. Tarzınıza göre kolye, küpe, bilezik görüntünüzü tamamlayacaktır. Düz renkli giysilerinizde renkli takılar, renkli giysilerinizde düz sade takılar kullanmaya özen gösterin.
5. Siyah seksi bir renktir. Hem seksi bir renktir hem de hata örtücüdür. Vücutta fırlayan basenleri ya da bel simidini en iyi saklayan renktir. Bunu hiçbir zaman unutmayın.
6. İç çamaşır seçimine dikkat edin. Seksi iç çamaşırları giydiğinizde, ki bunu kimsenin bilmesi gerekmiyor. Kendinizi daha seksi hissedersiniz ve bunu çevrenizdekilere yansıtırsınız.

7. Makyajınız tarzınız olsun

Makyajınız tarzınız olsun

makyaj yaparken çok nadir kullandığınız ya da hiç kullanmadığınız renkleri tercih edebilirsiniz. Makyaj hileleri ile ilgili olarak bir uzmandan yardım alabilirsiniz bunun için interneti ve blogları kullanın.

8. Hepsi bir kenara, fit bir vücut şart

Hepsi bir kenara, fit bir vücut şart

Tüm vücudunuzu çalıştıran bir spor olan yüzme. Yüzmeyi tercih edin. Fit görünmek hem sizin ruhunuza hem de etraftakilere pozitif enerji yaymanızı sağlayacaktır.

9. Dik bir duruş, dik bir yürüyüş şart

Dik bir duruş, dik bir yürüyüş şart

Kesinlikle dik bir şekilde yürüyün. Kambur duran bir kadını kimse dönüp bakmaz. kadın dediğin asil olmalı ve bunu yürürken bastığı her yerde hissetirmelidir.

10. Mutlu olmak sizin elinizde

Mutlu olmak sizin elinizde

Kendinize güvenin. Yaydığınız enerji daima pozitif olsun. Unutmayın nasıl hissediyorsanız öyle hissetirirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.