OFPOF

YouTube, Web Sayfasında Yeni Tasarım Güncellemeleri Yaptı

-
354
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
YouTube, Web Sayfasında Yeni Tasarım Güncellemeleri Yaptı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Artık geceleri rahat kullanım için koyu tema seçeneği de sunan YouTube daha sade ve kolay bir görünüme kavuştu.

Youtube, koyu bir tema modu da dahil olmak üzere yeni geliştirmeler ve bazı grafik düzenlemeleri yaptığı yeni web sitesi tasarımını kullanıma açmaya başladı.

YouTube yeni bir güncelleme ile altyapı ve hızdan çok tasarım yenilemektedir. video akış platformu, daha temiz bir görünüm sunan bir hale getirecek şekilde web sitesini güncellendi. Tasarımdaki değişim, mobil uygulama ile daha uyumlu ve gece boyunca kullanıma uygun hale getiren özel bir koyu mod temayı da içeriyor.

Ürün müdürü Brian Marquardt, 2 Mayıs tarihli bir blog yazısında "Bugün başlayarak, dünyanın dört bir yanından küçük bir grup insana yeni bir bakış açıyoruz. Umarız çalıştıklarımıza bayılacaksınız, "YouTube Onuncu Yıl” topluluğunda yer almaktan heyecan duyuyoruz." dedi.

Koyu tema seçeneğinin yanısıra, tüm web sitesi artık daha sade ve google'ın 'Malzeme Tasarımı' yaklaşımından bazı ipuçları alıyor. Bununla birlikte, en büyük değişikliklerden birini görmek çok kolay. YouTube şimdi, web geliştirmeyi basitleştirdiği söylenen Polymer adlı yeni bir kodlama teknolojisi kullanıyor. Bu, YouTube'un ileride web sitesinde değişiklikler yapmasına yardımcı olacaktır.

Yeni güncellemenin resmi olarak piyasaya sürülmesi sırasında bir onay yok iken, kullanıcılar yeniden tasarlanan web sitesini deneyebilir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık