OFPOF

YouTube Red, Google Play Müzik ile Birleştirilebilir

-
328
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
YouTube Red, Google Play Müzik ile Birleştirilebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Birleşme görüşleri bir süre endüstride gerçekleşti ve şirketin iki akış servisiyle ilgili ekipleri bir araya getirmesinden kısa süre sonra hız kazandı.

Medya raporlarına göre Youtube'un ücretli abonelik hizmeti olan 'Red', sonunda yeni bir hizmete giden google Play müzik ile birleştirilecek. YouTube'un Global Müzik Şefi Lyor Cohen'in Perşembe günü The Verge'e verdiği demeçte Google'ın ABD, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Kore ve Meksika'da olan YouTube Red hizmetini ve Google Play Müzik servisini yeni bir akış hizmeti oluşturmak amacıyla birleştirmeyi planladıklarını söyledi.

Birleşme görüşleri bir süre endüstride gerçekleşti ve şirketin iki akış servisiyle ilgili ekipleri bir araya getirmesinden kısa süre sonra hız kazandı. Google'ın akış hizmetleri YouTube Müzik, Google Play Müzik ve YouTube'un "Red" servisi şu anda birbiri ile bağlantılı. YouTube Red'in neden Google Play Müzik kadar popüler olmadığı sorulduğunda Cohen, "Önemli olan YouTube Red ile Google Play Müzik'i birleştirmek ve bir arada teklif sunmak," dedi.

Google, The Verge'ye yaptığı açıklamada, herhangi bir değişiklik hakkında kullanıcılara bilgi verileceğini söyledi. YouTube Red, videolardaki reklamları kaldırarak gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor ve videoları çevrimdışı olarak kaydetmeye olanak tanıyor. YouTube Müzik, herkese açık ücretsiz bir uygulama iken Google Play Müzik, Google'ın Spotify sürümü gibi görünüyor.

Kaynak: news18.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık