OFPOF

WhatsApp Yakında Gönderilen İletileri Silmenize İzin Verebilir

-
311
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
WhatsApp Yakında Gönderilen İletileri Silmenize İzin Verebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hayatında en az bir kere, yanlış bir mesaj gönderip pişman olanların sayısı hayal edilemeyecek kadar çoktur.

Maalesef, hatayı fark ettiğimizde, gönderilen metinlerin silmenin yolu olmadığı için her şey için çok geç oluyor.

Whatsapp, bu senaryoyu yakında değiştireceğe benziyor. WhatsApp ilgisiz bir şekilde gönderdiğiniz utanç verici metinleri silmenize izin verecek yeni bir özellik sunabilir.

Şu anda en son WhatsApp beta sürümünde mevcut olan bu özellik, kullanıcıların daha önce gönderilen mesajları silmesine izin verdiği bildirildi. WABetaInfo tarafından bildirildiği üzere, Android içerdekileri bu özelliği test ediyor.

En yeni WhatsApp beta sonunda özel çağırma sunucusunu devreye soktu. Ancak, bu özellik beta olduğu için, beta programına kayıtlı olmayanlar bir süre beklemek zorunda.

Özellik yayınlanmadan önce ne kadar zaman olursa olsun, iletileri geri çağırma özelliği oldukça yararlı olacaktır. Bazen, yanlış kişiye ciddi bir sıkıntıya neden olan bir mesaj gönderebilirsiniz. Bu nedenle, bir kez WhatsApp bu özellikle etkinleştirildiğinde artık endişelenmeniz gerekmeyecek.

Dahası, mesajınızı geri çağırmaya karar verdikten sonra, yazdığınız her şey alıcının bildirim alanında gösterilmez. Geri çağrılan mesajın yerine "Bu mesaj silindi." yazan bir metin olacaktır. Şu anda, bu özelliğin tam olarak kitlelere ne zaman aktarılacağını söylemek zor. Ayrıca, özelliklerin WhatsApp'ın Android ve iOS sürümlerinde bulunup bulunmayacağı da belli değil.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık