OFPOF

WhatsApp'tan Sonra Twitter Bu Ay Üçüncü Kez Çöktü

-
267
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
WhatsApp'tan Sonra Twitter Bu Ay Üçüncü Kez Çöktü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Down Detector'a göre, web sitesi ve uygulama Birleşik Devletler'de doğu sahilinde, Birleşik Krallık'ta ve Japonya'da kesintiler ile karşılaştı.

Whatsapp dünya genelinde birkaç gün süren bir problemle karşılaştıktan sonra, Cuma günü Twitter da pek çok ülkede birçok kullanıcı için çalışmadı.

Daily Mail'de yayınlanan bir rapora göre, sorunlar BST 6.18'de (Türkiye saati ile saat 8.18'de) başladı. Arama işlevi çalışmıyordu ve trend konular bile sonuç vermiyordu.

Rapora göre, Down Detector web sitesinde sabah 7.00'den önce 804 adet kesinti raporu mevcuttu.

Bir Twitter kullanıcısı, "Günümüzde birçok Twitter sorunu var. Retweet fonksiyonu, arama, vb resmi olarak çökmüş değil, ancak sistemde epey tuhaflık var." yazdı.

Kullanıcılar, "Teknik olarak yanlış olan bir şey var. Farkına vardığınız için teşekkürler, biz onaracağız ve işleri normal hale getireceğiz." şeklinde bir hata mesajıyla karşılandı.

Bazı kullanıcılar, web sitesinin tekrar kapanmadan önce çalıştığı konusu ile ilgili olarak bile şikayetçi oldular.

Down Detector'a göre, web sitesi ve uygulama, amerika Birleşik Devletleri'nde doğu sahilinde, Birleşik Krallık ve Japonya'da kesintiler yaşadı.

Twitter için bu ilk kez gerçekleşen bir şey değil, bu ay üçüncü kez kesildi ve milyonlarca kullanıcının bu siteyi kullanamamasına neden oldu.

Kaynak: thenewsminute.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık