OFPOF

Whatsapp, iOS Platformu İçin Yeni Bir Özellik İle Geliyor

-
483
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp, iOS Platformu İçin Yeni Bir Özellik İle Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

WhatsApp, daha düşük ışıkta daha aydınlık fotoğraflar için iPhone'da yeni Gece Modu özelliğini piyasaya sunacak.

Whatsapp, iOS cihazlarında yeni bir Gece Modu özelliği sunmaya hazırlanıyor. Bu özellik sadece Apple'ın iPhone'larında mevcut ve gelecekteki Beta güncellemelerinde Android platformunda da yer alması bekleniyor.

WhatsApp kameradaki Gece Modu, düşük ışık koşullarında çekilen fotoğrafların kalitesini artırıyor ve uygulamanın fotoğraf makinesi kullanıcı arayüzünün sağ üst köşesindeki Hilal şekilli simgesine dokunarak açılabiliyor. Bu özellik, iOS uygulamasının 2.17.10 veya son sürümünü kullanan kullanıcılar tarafından erişilebiliyor.

İlk kullanımda, WhatsApp kamera uygulaması Gece Modunda video ve fotoğraf çekimi yapabiliyor. Bununla birlikte, bu Gece Modu özellikleri otomatik olarak açılıyor ve yalnızca loş ışıklı ortamlarda bulunuyor. Kameranızı elinizle kapatarak seçeneği açmaya zorlayabilirsiniz.

WhatsApp, kısa bir süre önce, Android uygulamasının 2.17.235 beta sürümünde yeni metin durumu güncellemesi yayınlamak için yeni bir seçenek geliştirmişti. Güncelleme aynı zamanda kullanıcıların metin durumunun biçimini seçmesine olanak tanıyor. Bu özellik varsayılan olarak devre dışı ve uygulamanın ayarında etkinleştirme yapılması gerekiyor. Ayrıca, kullanıcıların alıcı tarafından okunmamış bir mesajı geri almasını sağlayacak bir geri çağırma özelliğini de getirdiği bildirildi.

 

kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık