OFPOF

Whatsapp Business Paralı Olacak

-
338
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp Business Paralı Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Wall Street Journal yüklü bir miktar ile oluşturulan WhatsApp Business’dan gelir elde edilmek istendiğini açıkladı.

Play Store'da Whatsapp Business uygulamasının açıklaması şu şekilde: "WhatsApp Business'ın test ortağı olarak size sunduğumuz geniş bir yelpazede yeni özelliklere erkenden erişebilirsiniz. Teklif sunun, lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşarak bizi ürünün en çok hangi noktalarında geliştirme yapmamız gerektiğini belirtin.” denildi.

Wall Street Journal, Cuma günü geç saatlerde yaptığı açıklamada, yöneticilerin WhatsApp Business'ı satın almak için harcadığı paranın bir kısmını kazanmak niyetinde ve yeni bağımsız uygulama ile gelecekte işletmelerden ücret isteyeceğini açıkladı. Yani belirli bir dönem sonra WhatsApp Business paralı olabilir.

WhatsApp Genel Sekreteri Matt Idema, "Geleceğin sorumluluğunu almayı düşünmüyoruz, para kazandırmanın ayrıntılarını bilmiyoruz," dedi.

"WhatsApp Business" normal WhatsApp'dan farklıdır. Uygulamanın logosu, yeşil konuşma balonu içinde arama simgesinden 'B' harfi olarak değiştirilmişti. Ancak, indirdikten sonra uygulama, 'WhatsApp Business' yazan başlık haricinde tamamıyla WhatsApp ile aynı görünüme kavuşuyor.

Uygulama, otomatik yanıtlar, bir işletme profili oluşturma, sohbet geçişi ve analiz gibi ilginç özelliklere sahiptir. Raporlara göre, işletmeler, özellikle Asya'da müşterileri ile iletişim kurmak için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık