OFPOF

WhatsApp Beta Güncellemesi ile Yeni Özellikler Listelendi

-
623
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
WhatsApp Beta Güncellemesi ile Yeni Özellikler Listelendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni güncelleme ile birlikte bazı özellikler iptal edildi ve ekstra olarak Facebook çıkartmaları eklendi.

Whatsapp, geliştiriciler ve Beta kullanıcılar için Android işletim sistemlerine özel beta güncelleme sürümü 2.17.443’ü yayınladı. Wabetainfo tarafından ilk olarak incelenen ve bilgi verilen yeni 2.17.443 beta sürümde Facebook etiketleri yer almaya başladı. Bununla birlikte bu etiketler Android uygulamasındaki kategorilerine göre gruplar halinde sunulacak.

Facebook'a ait sohbet uygulaması ayrıca uygulamadan "tüm kişileri göster" sekmesini de kaldırdı. Bu yakın zamanda tam sürümde de kaldırılabileceğini gösteriyor. WhatsApp daha önce grup sesli görüşmeleri hakkında geliştirmelerde de bulunduğunu açıklamış ve Beta sürüm ile bunları test etmişti. Ancak yeni 2.17.443 beta sürümde bu özelliğin bulunmaması geliştiricilerin akılında soru işareti yarattı. Tam sürüme geçirilmeden kaldırılan bu özellik henüz düşünülmüyor olabilir.

Beta güncellemesi, kullanıcıların sesli ve video aramaları arasında geçiş yapmasına izin vermiyor; bu, bir grup sesli arama ve grup görüntülü arama seçeneği getirebileceğini ve dolayısıyla sesli ve görüntülü çağrıları arasında geçiş yapmak için desteğini durdurduğunu gösteriyor.

Yeni güncellemede ayrıca, gif düğmesi için yeni bir düzen ve grup yöneticileri için de yeni bir ekran geliyor.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık