OFPOF

WhatsApp, Apple iPad Uygulaması Üzerinde Çalıştığını Doğruladı

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
WhatsApp, Apple iPad Uygulaması Üzerinde Çalıştığını Doğruladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

WhatsApp telefon numarası olmadan kendi sunucularını kullandırarak iPad kullanımını destekleyebilir.

Whatsapp yıllardır akıllı telefonlarda popüler bir mesajlaşma uygulaması olsa da, Facebook şimdi mesajlaşma platformunu tabletlerde de kullanımını arttırmayı planlıyor.

telefon numaraları (yani WhatsApp öncelikle birlikte çalışıyor) ile mobil cihaz nitelendirilmediğinden bir kez görmezden gelindiğinde, WhatsApp en azından google'ın Android tabanlı tabletleri olmasa da Apple'ın iPad’inde bu geliştirmeyi sunmak istiyor.

Haberleri doğrulayan sızdırılan veriler, WhatsApp tipsters WABetaInfo'dan geliyor. Halihazırda mevcut olan WhatsApp beta'sı ve genel yapılarını araştıran web sitesi, WhatsApp masaüstü 0.2.6968 güncellemesinde iPad için WhatsApp uygulamasıyla ilgili referanslar geldi. Sızdırılan resimler basitçe iOS tabletleri için ayrı bir simge dizisi gösteriyor olsa da, şu anda bir web tarayıcısı üzerinden kullanılan WhatsApp Masaüstü hizmetiyle bir bağlantısı varmış gibi görünüyor.

Ayrıca gelecekte WhatsApp Masaüstü hakkında bir şeylerin değişeceği de iddia edilenler arasında yer alıyor.

WhatsApp'ın aynı şeyi teyit etmesi beklenirken Masaüstü uygulaması, bir iPad uygulaması için konaklama yapılabileceğini ima ediyor. Uygulamanın WhatsApp Masaüstüne dayanıp dayanmayacağı, görülecek haldedir. Els WhatsApp, Apple iPad sahipleri için özel bir şeyler hazırlıyor olabilir.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık