OFPOF

WhatsApp'a Atılan Mesajı Geri Alabilme Özelliği Geliyor

-
405
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
WhatsApp'a Atılan Mesajı Geri Alabilme Özelliği Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mesajlaşma uygulaması Whatsapp, uzun zamandır beklenen atılan mesajı geri alma özelliğini yakında getirecek.

Facebook'a ait Whatsapp yakında kullanıcıları için atılan mesajı geri alma ve değiştirme özelliklerini tanıtacak. Şirket henüz bu özelliği yayınlamadı, ancak çevrimiçi raporlara göre bu özellik yakında Windows Phone kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Bilgilerin kaynağı, @WABetaInfo isimli bir Twitter hesabı. Tweetlenen birkaç ekran resminde, WhatsApp'ın beta sürümündeki yeni özellikleri ve değişiklikler görülüyor. WABetaInfo'ya göre, Windows Phone'daki WhatsApp beta sürümü uzun zamandır beklenen atılan mesajı geri alma özelliğine sahip. Bununla birlikte WABetainfo, Windows Phone için en son WhatsApp sürümünün geri çağırma özelliği için "Daha fazla bilgi edinin" düğmesini de içerdiğini iddia ediyor.

Yeni gelen özelliğe göre, bir mesajı attıktan sonra fikrinizi değiştirirseniz mesajı geri alabilecek veya istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Geri alınan mesaj aynı zamanda gönderdiğiniz kişinin telefonundan da silinecek. 

WhatsApp geçen hafta, uygulama içi kamera için 'Gece Modu' adlı yeni bir özellik sunmuştu. Yeni özellik, düşük ışık koşullarında daha iyi görüntüler çekilebilmesini sağlıyor. WhatsApp'daki Gece Modu, uygulama içi kameranın sağ üst köşesine yerleştirilen küçük bir yarım ay simgesi ile çalıştırılabilir. Düşük ışık koşullarında çekim yaparken hafifçe parlak bir görüntü elde etmek için simgeye dokunarak görüntü ISO düzeyini yükselterek görüntüyü parlaklaştırabilirsiniz.

Kaynak: gadgetsnow.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık