OFPOF

WhatsApp 30 Fotoğraf Gönderme ve Gif Paylaşım Desteği Aldı

-
505
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
WhatsApp 30 Fotoğraf Gönderme ve Gif Paylaşım Desteği Aldı
680 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Gün geçtikçe kendini yenileyen WhatsApp yine iki yeni özellik ile kullanıcılarını sevindirdi.

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp gün geçtikçe kendini geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Durum, hikaye, görüntülü konuşma gibi çığır açacak ve kullanıcılar arasında popülerliğini arttıracak yenilikler geliştiren WhatsApp bu sefer de gif desteği, GIF arama entegresi ve 10 fotoğraf yerine 30 fotoğraf paylaşma imkanı kazandırıyor.

Dünyaca ünlü GIPHY GIF paylaşım sitesi altyapısı ile çalışacak WhatsApp böylece kullanıcılar birbirlerine artık GIF paylaşımı yapabilecek. Üstelik bu WhatsApp uygulamasından çıkmadan gerçekleşecek yani mesajlaşma esnasında arama yapılabilecek.

Çıkartma gibi ekleme çıkarma entegresine sahip bu yeni özellik kuşkusuz tüm WhatsApp kullanıcıları için güzel bir haber.

Bir yenilikte fotoğraf paylaşma sınırı ile alakalı oldu ve bunun artık ihtiyaç olduğu görülmeye başlanmış ve çokça geri bildirimler gönderilmişti. WhatsApp yönetimi de bu geri bildirimlere sırt çevirmeyerek çalışmalar yapmaya başladığını belirtmişti. Mesajlaşma anında, toplu fotoğraf ve resim gönderme anında en fazla 10 resim veya fotoğraf seçme sınırımız vardı. Ancak artık 10 yerine 30 fotoğraf veya resmi aynı anda gönderebilme imkanına sahip oldu. Tüm bu yenilikler Beta sürümünün güncellenmesi ile akıllı telefonlarımıza gelecek.

Kaynak: inuth.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık