OFPOF

Webrazzi Mobil'17 Etkinliği 12 Nisan’da Yapılacak

-
255
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Webrazzi Mobil'17 Etkinliği 12 Nisan’da Yapılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Türkiye'nin en etkili mobil konferansı olan Webrazzi Mobil'17 etkinliği, 12 Nisan 2017 tarihinde, Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl Webrazzi Mobil'16 adıyla 20 Nisan günü düzenenlenen etkinlikte önemli konuşmacılar yer almış ve mobil dünya tüm detaylarıyla konuşulmuştu. 

2017 yılında ise merakla beklenen konferans 12 Nisan Çarşamba günü Point Hotel Barbaros'ta Webrazzi Mobil'17 adıyla düzenleniyor. Konuşmacılar önümüzdeki günlerde açıklanacak olsa da yine birçok önemli konuşmacının yer alması bekleniyor.

Webrazzi Mobil'17'de mobil başlığı altında bulunan tüm gelişmeler konuşulacak. Gün boyu mobil uygulamalar, mobil reklamcılık, mobil e-ticaret, mobil ödeme ve mobil oyun gibi mobil dünyaya ait tüm konular detaylı olarak ele alınacak. Kısaca mobil dünyaya ait her şey bu konferansta sizleri bekliyor. Artık çoğu internet girişimi/şirketi için mobil trafikler web'i geride bırakmışken mobil dünyaya dair tüm detaylar bu konferansta sizlerle olacak.

Sektörün en değerli ve önemli isimlerinin bir araya geleceği büyük konferansta en taze bilgi ve tecrübeleri edinebilirsiniz. Ayrıca tüm mobil dünya hakkında en güncel bilgileri ilk elden alabilirsiniz.

Webrazzi Mobil'17 ile ilgili konferans programı ve tüm konuşmacılar önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Webrazzi Mobil'17 Konferansına katılmak için burayı tıklayın


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık