OFPOF

Ünlü Hindistan Harita Uygulaması MapmyIndia Yeni Ürünlerini Açıkladı

-
320
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ünlü Hindistan Harita Uygulaması MapmyIndia Yeni Ürünlerini Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü Hindistan harita uygulaması MapmyIndia birçok konuda geliştirmelerde bulunduğu açıkladı.

Navigasyon, takip ve konum servis sağlayıcı MapmyIndia Pazartesi günü, Hintli örgütlerle stratejik ittifaklara ek olarak bir Dizi harita ve yere dayalı teknoloji ve ürün bülteni duyurdu. Sayısal harita verilerine erişebilen yeni klavyesi ile Hey Map kullanıcıların birden fazla Hint dili kullanmasına izin veren yerleşik bir asistan ile birlikte geliyor.

MapmyIndia'nın Baş Teknoloji Sorumlusu Rohan Verma konu ile ilgili yaptığı bir açıklamasında, "Yeni 'Hey Map' klavyesi asistanı ve yeni amiral gemisi haritası uygulaması Hintlilere güçlü haritalar, navigasyon, izleme ve analitik özelliklere tüm arayüzlerden erişebilmelerine izin vererek geleceğimiz haritasından yararlanmalarına olanak tanıyacak." sözlerini sarf etti. Şirket, ISRO (Hint uzay Araştırmaları Örgütü), fikir Hücresel, Ziyaret sağlık, Aatapaha Akıllı Aydınlatma, Reverie Dil Teknolojileri ve Udacity Hindistan ile işbirliği yaptı.

Verma, "Teknolojik inşamız ve satın alma çabalarımızı destekleyen ilk "Gerçek dünya Dijital Haritası İkizi"nin inşasına öncülük ettiğimiz devrim niteliğinde Real View servisimizin yeni nesillerini, her yerin ve nesnenin verildiği gökyüzünün yanı sıra yerden çekilen, tüm yerel dillerde bulunan, 360 derecelik ve 3d boyutlarında, son derece doğru ve güncelleştirilmiş canlı, açık ve kapalı tüm Hindistan’ı kapsayacak basit, standart kimlik, eLoc olarak adlandırdığımız yeni uygulama sizlerle.” diyerek sözlerine devam etti.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık