OFPOF

Twitter Yeni Özellikler Getiriyor

-
383
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Twitter Yeni Özellikler Getiriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Twitter, artık markaların konum verilerini doğrudan mesajlar kullanan kullanıcılardan talep etmesini ve paylaşmasını sağlayacak.

Medya basında Salı günü çıkan haberlere göre Twitter, markaların daha iyi müşteri hizmetleri sunmak için doğrudan mesajlarla kullanıcılardan konum verilerini talep etmesini ve paylaşmasını sağlayan yeni bir araç başlattı. Twitter ürün müdürü Ian Cairns, Venturebeat'a verdiği demeçte "Artık sosyal pazarlama ekipleri değil, temel müşteri hizmetleri ekipleri ile ilgili. Şirketler, burada ciddi bir iş yürütüyor ve ölçeklendirme konusunda yardım arıyorlar," dedi.

Raporda, kullanıcıların bu yeni özellik üzerinde tam bir kontrole sahip olması, marka yöneticisinin kullanıcıları en yakın mağazaya yönlendirecek konum verilerini alma iznini alacağı belirtildi. Bu yeni özellik, Twitter'ın geliştirici programı aracılığıyla markalar için müşteri hizmetleri araçları sunan iş ortaklarına sunulacak. Ayrıca, bir müşteri etkileşiminde, otomatikleştirilmiş bir mesajda veya başka herhangi bir yerde de kullanılabilir.

Konum verileri ayrıca, doğrudan marka mesajları yönlendiren en yeni güncellemelerden birisi. Konum verileri için destek, Facebook'un canlı konumun Messenger uygulaması içindeki arkadaşlar ve kişilerle paylaşılabileceğini bildirmesinden birkaç gün sonra geldi. Twitter, yaklaşık beş yıllık bir sürenin sonunda hareket etmeye karar verdikten sonra, Asya Pasifik'teki Aliza Knox başkanını kaybettikten hemen sonra geldi. Knox, Asya'da Twitter'da var olan ve şu anda bordroda 100'den fazla insanın katıldığı dokuz bölgede bulunan bir ofisi olan Singapur'da yerleşik bir şekilde bulunuyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık