OFPOF

Time Warner Inc ve Snapchat Anlaşma Yapıyor

-
290
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Time Warner Inc ve Snapchat Anlaşma Yapıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Toplamda 100 milyon doları bulacak yatırım ile firmalar reklam anlaşmaları ve yayın anlaşmaları yapacak.

Time Warner Inc ve Snap Inc, Pazartesi günü yapılan açıklamada, önümüzdeki iki yıl içinde Snapchat mesajlaşma servisine yönelik orijinal programlar geliştirmek için anlaşma yaptıklarını söyledi.

Şirketler mali şartları açıklamadı ancak bu konuyla ilgili bir kaynak, anlaşmanın 100 milyon dolar değerinde olduğu iddia edilenler arasında yer aldı. Anlaşmanın bir parçası olarak, medya şirketinin HBO, Turner ve Warner Bros üniteleri Snapchat’in reklamını yapacaklar ve ayrıca uygulama içerisinde de reklamlar yer alacak.

Time Warner, bu yılın sonuna kadar günde üç şov düzenleyeceğini söyledi. Snapchat şu anda üç ila beş dakika süren kullanıcıları için günde bir gösteri yayınlıyor. Nap, NBC, ESPN, BBC ve Discovery Networks gibi medya şirketleri ve stüdyolarıyla çalışıyor.

Time Warner'ın pazarlama ve iletişim başkanı Gary Ginsberg, "Bu ortaklığın gösterilerimize daha fazla izleyiciyi yönlendirmesine yardımcı olacağından eminiz." dedi.

Daha öncelerde de sosyal medya devi, genç adayları cezbetmek amacıyla ABD'nin fast-food zinciri McDonald's'ın uygulaması aracılığıyla bu yaz bazı çalışmalar ve projeler de geliştirilmişti.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık