OFPOF

Snapchat Yeni Özelliklerini Yayınladı

-
496
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Snapchat Yeni Özelliklerini Yayınladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Şimdi birden çok Snap kaydetme ve nesnelerin renklerini düzenle özelliği güncellemesi yayınlanıyor.

Snapchat, kullanıcıların Snap hikayeleri için bir video seçmelerine olanak tanıyan ve uygulama üzerinde çekilen çoklu videolar listesinden yeni bir özellik daha tanıttı. Güncelleme, altı dakikalık ve 10 saniyelik klipleri ardarda kaydetmenize olanak tanıyor; böylece kullanıcı bir dakika boyunca kayıt yapabilir ve Snapchat hikayelerine yüklemek için en iyi videoyu seçebilir. Bu güncelleme, çoklu hızlı kayıt özelliği olarak adlandırılmıştır ve şu anda yalnızca genel olarak iOS kullanıcıları için mevcuttur.

Kullanıcıların bir fotoğraftaki nesnelerin rengini düzenlemesine yardımcı olacak "renk tonu" olarak adlandırılan bir efekt biçiminde başka bir güncelleme de var. Bu özellik hem Android hem de iOS cihazlarda yayınlandı.

Renk tonu fırça gibi sihirbazlıkla çalışır ve sözde nesneyi renklendirmek için güçlü nesne tanıma teknolojisi kullanır. Nesnenin benzeyeceği rengi seçmeniz ve fotoğrafı anahat boyunca işaretlemeniz yeterlidir geriye kalanı ise uygulama otomatik olarak yapar.

Şu an için renk tonu özelliği yalnızca çekilen fotoğraflarla sınırlıydı. Yakın bir gelecekte, kamera vizörü vasıtasıyla videolarda veya gerçek zamanlı bir efekt olarak yakında kullanılabilir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık