OFPOF

Snapchat, iOS App Store'da En Çok Aranan Uygulama Oldu

-
252
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Snapchat, iOS App Store'da En Çok Aranan Uygulama Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Uzun bir süre boyunca başı çeken Facebook ve Whatsapp birer sıra geriledi ve Snapchat zirveye ulaştı.

Bir medya raporunda Snapchat'in hisse fiyatı bu hafta biraz düşmesine rağmen kullanıcılar arasında gün geçtikçe daha popüler hale geldiği belirtildi.

Snapchat iOS App Store'daki en çok aranan uygulama olmayı başardı.

Forbes dergisindeki bir rapora göre Snapchat, App Store'daki tüm rakipleri arama hacmini geçmeyi başardı ve Snapchat, aynı zamanda insanların en sık aradıkları uygulama oldu. Snapchat'ın resimli mesajlaşma uygulamasının ana şirketi Snap Inc, bu ayın başlarında kamuoyuna açıklamasına göre 2012 yılında kurulan genç şirketin geçen yıl toplamda 515 milyon dolar zarara uğramıştı.

Snapchat'a göre, 158 milyon kişi her gün bu hizmeti kullanıyor ve aralarında 2.5 milyar "snaps" oluşturuyor. Facebook'a ait fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram ikinci sırada yer alırken, sosyal medya devi Facebook'un mobil uygulaması üçüncü sırada yer aldı. google'ın video platformu Youtube dördüncü noktada kendine yer buldu.

Mikro bloglama web sitesi Twitter ise listede altıncı sırada yer aldı.

Whatsapp, Instagram, Facebook Messenger ve ana Facebook uygulaması, WhatsApp hikayeleri, Instagram Öyküleri, Messenger Günü ve Facebook hikayeleri biçiminde kaybolan medya özelliği kuşkusuz Snapchat uygulamasından esinlenilmiş şeyler.

Kaynak: www.news18.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık