OFPOF

Snapchat En Büyük Değişikliklerini Sunmak İçin Hazırlanıyor

-
328
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Snapchat En Büyük Değişikliklerini Sunmak İçin Hazırlanıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Fotoğraf paylaşım platformu Snapchat'ın yıl sonuna kadar yazılı içeriğe geçmesi bekleniyor.

Çarşamba günü Variety'de yayınlanan bir haberde, Snapchat'ın içeriği başkanı Nick Bell, şirketin geleneksel yayıncıların gönlüne girmesine yardımcı olmadığını söyledi. "Bunun yerine, onları desteklemek yardımcı olabilir." dedi.

Nick Bell uygulamaları Snapchat'in, TV için en tamamlayıcı şey olduğunu ve Snapchat'ın "TV katili" olmadığını ekledi.

Bell, "Televizyonu belli bir oran ve tempoda seyreden izleyicileri yakalayacağız" dedi. Bell'e göre, "The Voice" a atanan Snapchat Show, NBC programının görüntüleme sayılarını artırdı. Amacının akıllı telefonu "TV tüketiminiz için uzaktan kumanda" haline getirmek olduğunu söyledi.

Şu anda, Snapchat, video içeriğini kendi başlarına işletmek yerine kendi ortaklarına dayandırmaya çalışıyor. Bell devam eden çalışmalar hakkında, "Hâlâ erken aşamadayız ve gelecek için kesinlikle iyi görünüyor" dedi. "Televizyonun tamamlanmasının ötesinde, Snapchat film ekosistemine, özellikle de stüdyo perakende ve bayiliklerine de uyabilir" diye ekledi.

Snap ve kablolu televizyon şirketi Time Warner Haziran ayı başında, sosyal medya platformu için 100 milyon dolar değerinde iki yıllık bir anlaşma imzaladığını duyurdular. Hareket halindeyken veri kullanan genç izleyicilerle bağlantı kurmayı amaçlayan Snapchat, Temmuz ayında, günde iki kez yayınlanan "Stay Tuned" adlı başlık haber şovu başlattı. Yayın, günün en iyi ulusal ve uluslararası öykülerine odaklanan dört veya beş bölüm içeriyor.

Kaynak: www.gadgetsnow.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık