OFPOF

Snapchat'e 3 Boyutlu Filtre Özelliği Geldi

-
340
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Snapchat'e 3 Boyutlu Filtre Özelliği Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Snapchat yeni güncellemeyle birlikte 3 boyutlu filtreler kazandı.

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve insanların yüzlerini komik ya da daha güzel hale getirmek için kullandıkları Snapchat filtreleri artık 3 boyutlu olarak kullanılabilecek. Yeni güncellemeyle birlikte uygulamaya ön kamerayla birlikte kullanılabilen 2 boyutlu filtrelere ek olarak arka kamerayla kullanılabilen 3 boyutlu filtre özelliği de eklendi.

Yeni filtreler çevrenize gökkuşağı, bulutlar ya da başka objeler yerleştirebilmenize olanak sağlıyor. Filtreleri kullanmak için uygulamanın en güncel sürümüne sahip olmanız ve telefonun arka kamerası açıkken ekrana 1 saniye boyunca basılı tutmanız yeterli, ayrıca koyduğunuz objelerin uzaklığını ayarlamanız da mümkün hale getirilmiş. Ayrıca Snapchat'in açıklamasına göre yeni filtrelerin çok yakında daha da artırılacak. 

Snapchat, artırılmış gerçeklik adı verilen bu teknolojinin üstünde bir süredir çalışıyor ve kullanıcıların Snapchat'e olan ilgisi de gittikçe artmaya devam ediyor. 3 boyutlu lensler Snapchat'in borsaya açılmasından sonraki ilk büyük değişikliği oldu ve bu değişikliğin şirketin borsadaki hisse fiyatlarını nasıl etkileyeceği şimdiden merak konusu oldu. Ayrıca Snapchat geçtiğimiz aylarda Spectacles adını verdiği ve video kaydedebilen akıllı gözlük çıkarmıştı.

Kaynak: cnet.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık