OFPOF

Skype Yeni Tema ve Özellikler Güncellemesi Aldı

-
337
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Skype Yeni Tema ve Özellikler Güncellemesi Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Android'de Skype için yeni güncelleme temaları, sohbeti yeniden sıralamanızı ve daha fazlasını yapmanızı sağlıyor.

Microsoft'a ait görüntülü sohbet uygulaması olan Skype, Android uygulaması için 8.3 sürümünü yayımladı. En yeni sürüm, temalar, etkinlik göstergeleri, sohbet konuşmalarının yeniden düzenlenmesi ve performans iyileştirmeleri gibi bir Dizi yeni özellik içeriyordu.

Kullanıcılar, güncellemede bulunan iki temanın herhangi birini kullanabilir. Beyaz ve koyu, kullanıcıların temalar bölümünde varsayılan olarak tüm beyaz arayüz yerine seçebilecekleri iki seçenektir. Gece saatlerinde kullanım için koyu temanın kullanılması önerilir, çünkü beyaz tema çok parlak olabilir, bu da kullanıcının gözlerine rahatsızlık verir.

Aktivite göstergeleri, kullanıcıların iletişim listelerinde arkadaşlarının ve ailenin durumunu izlemelerine yardımcı olur. Alt kısmında yeşil bir daire varsa, o kullanıcının şu anda etkin olduğu anlamına gelir. Sohbet yeniden sıralama, sohbetinizin sırasını, son, okunmamış ve şu anda etkin olan üç kategoride değiştirmenize yardımcı olur.

Güncelleme şu an google Apps mağazasında bulunmaktadır. Microsoft, 2 Ağustos 2017 tarihinden itibaren Skype platformu üzerinden eşler arası işlemler gerçekleştirmek için PayPal ile olan ortaklığını ilan etmesinin hemen ardından geliyor. Arkadaşlarınızla veya ailenizle sohbet ederken üst çubuktan 'Bul' a gidebilir ve 'para Gönderme' özelliğini yazdıktan sonra tutarı yazarak ödemeyi onaylayıp gönderebilirsiniz.

kaynak(firstpost.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık