OFPOF

Mobil Dünya Kongresi 2018, 26 Şubat - 1 Mart Tarihleri Arasında Yapılacak

-
654
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mobil Dünya Kongresi 2018, 26 Şubat - 1 Mart Tarihleri Arasında Yapılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bu yeni Mobil Dünya Kongresi 2018’de 5G ile ilgili gelişmeler ve açıklamalar yapılması bekleniyor.

Mobil endüstrideki en önemli etkinliklerden biri olan ve yıllık olarak düzenlenen Mobil dünya Kongresi, 26 Şubat - 1 Mart tarihlerinde "Daha İyi Bir Gelecek Yaratmak" temasıyla Barselona, İspanya’da düzenlenecek. Gösteriler, projeler ve konuşmaların yanı sıra mobil endüstrideki yeni ürün ve teknolojilerin sunumları da Mobil Dünya Kongresi'nde katılımcılar ile buluşturulacak.

Kongrede en çok 5G teknolojisi ve geleceğin ağlarının gelişimi ile ilgili konuşmaların yapılması bekleniyor. Ayrıca yeni güvenlik ve geliştirmelerin de burada konuşulması bekleniyor. 208 ülkeden gelen 110.000'den fazla profesyonelin yanı sıra yaklaşık dört gün boyunca 2.300 katılımcı ve 320 konuşmacı da dahil olmak üzere kalabalık bir katılım ile MWC için Katalonya'da toplanması bekleniyor.

Konuşmacılar ise teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden McAfee CEO'su Christopher Young, BT Group CEO'su Gavin Patterson, Ericsson Başkanı ve CEO'su Borje Ekholm, NTT DOCOMO gibi telekom dünyasından birçok kişiliğin yanı sıra Bharti Enterprises'ın kurucusu ve GSMA başkanı Sunil Bharti Mittal yer alacak. Başkan ve CEO Kazuhiro Yoshizawa, Red Hat Başkan ve CEO'su Jim Whitehurst, Vodafone Group'un CEO'su Vittorio Colao ve SoftBankVision Fund'tan Rajeev Misra yer alacak diğer isimler olarak açıklandı.

Ayrıca her yıl olduğu gibi, Global Mobil Ödülleri töreni olacak ve bu ödüller otomotiv, sağlık, perakende, seyahat, eğitim ve akıllı şehirler de dahil olmak üzere 38 kategoride dağıtılacak.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık