OFPOF

Microsoft, Yeni Teams Özelliklerini Açıkladı

-
298
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Microsoft, Yeni Teams Özelliklerini Açıkladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Build 2017 konferansında Microsoft yeni Teams uygulaması güncellemelerini ve geliştirmelerini açıkladı.

Microsoft, yıllık Build 2017 konferansında Teams kurumsal işbirliği geliştirme platformu için bazı yeni güncellemeler geliştirdiğini duyurdu. Üstelik tüm bunlar gelecekte de Teams özelliklerinin artacağına ve gelişeceğine işaret etmektedir.

Geliştiriciler yeni özellikler sayesinde Office Store'u kullanarak Teams için kendi uygulamalarını sunabiliyor olacak. Bu Ekip uygulamaları, daha fazla görünürlük sunacak yeni bir "uygulama deneyimini keşfetme" adındaki bölümünde ulaşılmaya açık olacak.

Önizlemede, kullanıcıların sohbete entegre uygulamalar ve servislerden bilgi toplamak için komutlar ekleyecek yeni bir "kompozisyon uzantıları" da var.

Son olarak, artık Microsoft Ekipleri'ndeki üçüncü taraf bildirimlerini de destekliyor. Ekipler etkinlik feed'i, geliştiricilere, kullanıcılara önemli olan bilgileri yayınlarla doğru şekilde uyaracak özelliklere sahip uygulamalar oluşturmalarına olanak tanımaktadır.

Gerçekten de buna Microsoft'un Slack’a verdiği yanıt diyebiliriz. Slack'in aksine, Microsoft'un Teams daha iyi entegre olacakları anlamına gelen kendi Office ekolojileri sistemi vardır.

Buna, Excel, Word, PowerPoint, OneNote ve benzeri çok çeşitli Microsoft uygulamaları dahildir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık