OFPOF

Microsoft, Skype for Business'a Yeni Çağrı Özellikleri Sunuyor

-
268
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Microsoft, Skype for Business'a Yeni Çağrı Özellikleri Sunuyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft, iş yerlerindeki kullanıcılar için Skype for Business'a yeni çağrı ve arama özellikleri ekliyor.

En eski anında mesajlaşma uygulaması olan Skype, kullanıcılar için hem kısa mesajlaşma hem de video sohbet hizmetleri sunmaya devam ediyor. Öncelikle ücretsiz bir uygulama olarak çalışan Skype, gelişmiş özelliklerini sunmak için Skype Kontörü veya abonelik sistemi ile de çalışıyor.

Microsoft, arama özelliklerini basitleştirmek için Skype for Business'a bazı yeni özelliklerin ekleneceğini belirten bir açıklama yaptı. Auto Attendant ve Call Queues ile birlikte, Call Analytics adlı yeni bir aracın önizlemesini de açıkladı. Bu kontrol paneli önizlemesi, BT yöneticilerinin kullanıcıların karşılaştığı ağ sorunları veya kulaklık seti sorunları gibi tüm çağrı konularını hızlı bir şekilde tanımlamasına ve bunlara cevap vermesine olanak tanıyacak.

Auto Attendant özelliği, arama tuş takımındaki girdileri ve konuşma tanıma tekniklerini kullanarak tüm gelen çağrıları tek başına yanıtlayacak ve yönlendirecek. Call Queues özelliği, çağrıları sıralamada size yardımcı olacak, böylece belirtilen sıralamanıza bağlı olarak mevcut canlı operatöre yönlendirilecek.

Microsoft, yılda bir milyardan fazla toplantı yapılmasının Skype'ın ağının kullanılarak gerçekleştirildiğini ve bunun da onların gelişmelerine yardımcı olduğunu söyledi. Bunu göz önünde bulundurarak, şirket, kullanıcı çalışmalarını basitleştirmek için daha heyecan verici özellikler sunmak için çok uğraşıyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık