OFPOF

Media Player Classic 1.7.13 Sürümüne Güncellendi

-
308
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Media Player Classic 1.7.13 Sürümüne Güncellendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

MPC-HC 11 yıllık bir proje olarak açıklandı ve belki 11 yıl sonra yeni bir güncellemenin gelmeyeceği ihtimalinin de olduğu açıklandı

Media Player Classic - Ev Sineması 1.7.13 sürümüne güncellendi. MPC minimalist bir arayüze sahip, hafif ve basit bir video oynatıcı olarak karşımıza çıkıyor. Değişiklik günlüğü, kitaplıklardaki güncellemeleri, altyazı URL'lerini kopyalamak için bir bağlam menüsü ve yüksek DPI ekranlarındaki MediaInfo özellikleri sekmesinin doğru ölçeklendirilmesine yönelik bir düzeltmeyi not eder. Güncellemeyi dikkate değer kılan şey, geliştiricilerin muhtemelen popüler video oynatma yazılımının alması muhtemel son güncelleme olacağını duyurdular.

Proje geliştiricilerin eksikliği yüzünden sızıyor. Projede kalan dört etkin geliştirici var, yalnızca bir tanesi aslında kod üzerinde çalışıyor. Herhangi bir geliştirici projeye katkıda bulunmak ve MPC üzerinde çalışmaya devam etmek isterse, proje yöneticisine GitHub ve Twitter'dan ulaşılabilir. Yeni geliştirici gelmezse, MPC yolunun sonu olur.

Proje yöneticisi XhmikosR yama notlarında "Her şey sona eriyor ve hayat devam ediyor" diye yazıyor. ''Bu güzel bir yolculuktu ve ben şahsen oldukça bu yazıyı yazmak zorunda kalmış olarak yaşıyorum. Bunca yıl katkıda bulunan herkese teşekkürler; Unutmayın, MPC-HC 11 yıllık bir projedir ve devamı muhtemelen gelmeyecektir. “ dedi.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık