OFPOF

Like Uygulaması Yeni Özelliklere Sahip ve Artık 10 Farklı Dilde Kullanılabilir

-
506
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Like Uygulaması Yeni Özelliklere Sahip ve Artık 10 Farklı Dilde Kullanılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Canlı akışlı uygulama artık İngilizce, Hintçe, Tamilce, Bengalce, Kannada, Malayalam, Gujarati, Marathi, Telugu ve Pencap dillerinde kullanılabilecek.

Şirket istatistiklerine göre, uygulama google Play Store'da bir milyon indirmeye ulaştı. Bu, aynı zamanda Bigo Live uygulamasını tanıtan canlı yayın uygulaması şirketi BIGO LIVE'ın bir ürünü olarak piyasaya çıkmıştı.

Like App, düşük kaliteli cep telefonlarında dahi akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamak için yüksek performanslı istemci mimarisi içeren yeni özelliklerle güncellendi. Uygulamanın videoları ilginç hale getirmek için bazı fantezi video işleme efektleri de bulunuyor.

iOS ve Android platformlarında kullanılabilen bu uygulama, çevrimiçi platformlarda video çekmeyi ve yayınlamayı seven akıllı telefon meraklıları için bir platform görevi görüyor. Uygulama kullanıcılara LASER EYE, BUTTERFLY, HEART, FROZEN vb gibi gömülü efektlerle zenginleştirilmiş videolar yapmasına izin veriyor. Bu efektlerin yanı sıra uygulama, kullanıcılara aynı zamanda en sevdikleri diyalogları veya şarkıları senkronize ederek videoyu çekici hale getiriyor.

Uygulama, boyutları yaklaşık 50-60 MB olan kullanıcı videolarını çevrimiçi paylaşması için birkaç paylaşım seçeneğine sahip.

Şirket, ekibin yetenekli kullanıcılar için eğlenceli bir çevrimiçi topluluk oluşturma üzerinde yoğunlaştığını söylüyor. Like bu yöntemle, gençlerin şaşırtıcı ve ilham verici içerik oluşturabilecekleri Hindistan'daki en büyük çevrimiçi video topluluğu olmayı hedefliyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık