OFPOF

iOS İçin WhatsApp Artık Siri ile Uyumlu Olacak

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
iOS İçin WhatsApp Artık Siri ile Uyumlu Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

WhatsApp iOS kullanıcıları artık Siri'den en son mesajlarını okumalarını ve cevaplamalarını isteyebilirler.

Whatsapp son zamanlarda yaptığı güncellemeler ile popülaritesini giderek arttırıyor gibi görünüyor. Mesajlaşma uygulaması, platformundaki çeşitli güncellemeleri test ediyor ve yayımlıyor.

Güncellemelerin çoğu Android telefonlar için yapılmışken, Whatsapp uygulamanın iOS sürümüne de yeni bir güncelleme getirerek büyük bir değişiklik yapmayı başardı. Yeni sürüm 2.17.20 kullanıcı arayüzüne bazı değişiklikler getiriyor, Farsça dil desteği ve iletilerin Siri tarafından okunması ve iPhone'un sanal asistanı tarafından yanıtlanması ile uygulamaya yeni özellikler geliyor.

Buna ek olarak, güncelleştirme ayrıca "Güncelleştirmelerim" ekranında değişiklikler getiriyor ve artık birden çok durumu tek seferde seçip iletmek veya iptal etmek mümkün oluyor. eski Sesli Arama simgesi bir "+" simgesiyle değiştirildi ve üzerine dokunulduğunda bir rehber listesi görüntüleniyor.

Bu güncellemenin en önemli noktası ise Siri ile olan etkileşim. Artık Siri'den WhatsApp mesajlarınızı okumasını isteyebilirsiniz. Ayrıca, Siri son iletiyi kimin gönderdiğini size bildiriyor ve ayrıca iletiye yanıt vermek isteyip istemediğinizi soruyor. Yanıt vermek istiyorsanız, o zaman sadece konuşun ve Siri'nin sizin için yanıt yazmasını bekleyin.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık