OFPOF

Instant Android Uygulamaları 500 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

-
300
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Instant Android Uygulamaları 500 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Google firmasının resmi açıklamasına göre Instant Uygulamaları kullanımı artışa devam ediyor.

google geliştiricileri Google Android Instant Uygulamalarının şu anda 500 milyondan fazla Android kullanıcısına ulaştığını açıkladı.

Instant Apps hizmeti, kullanıcıların önce yüklemeye gerek kalmadan bir bağlantıya dokunarak uygulamaları "anında" çalıştırmasına olanak tanır. Anlık Uygulamalar, ilk olarak 2016 yılında Google I / O'da sergilenmişti.

Bu anıtsal başarıyı anmak için Google, Android Anında Uygulamaların kullanıcıların katılımını ve toplam indirme sayısını artırmasına nasıl yardımcı olduğunu göstermek için farklı büyük uygulamalardaki verileri bir araya getirdi.

Vimeo'nun dünya çapında 50 milyondan fazla yaratıcısı ve 240 milyon izleyici var. Android Anında Uygulamaları uyguladıktan sonra Vimeo'nun oturum süresi yüzde 130 arttı. Müşterilere gerçek zamanlı tasarruf sağlayan ABD merkezli alışveriş platformu Jet, Instants App uygulamasını takiben dönüşüm oranını yüzde 27 oranında artırdı. NYTimes Crossword uygulaması, Anlık Uygulamayı başlattıktan sonra kullanıcı başına oturum sayısı 2X arttı. Gayrimenkul İşlem Platformu dotloop, Anında Uygulamaya geçiş yaptıktan sonra bir belge imzalayan kullanıcılarda yüzde 62'lik bir artış gördü.

Instant Uygulamayı oluşturduktan ve yayınladıktan sonra, Android cihazlarındaki kullanıcılar sosyal medya, arama ve mesajlaşma gibi herhangi bir URL'den erişebiliyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık