OFPOF

Instagram’a Hikayeler Üzerinde Anket Yapabilme Özelliği Geldi

-
394
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Instagram’a Hikayeler Üzerinde Anket Yapabilme Özelliği Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Instagram kullanıcıları şimdi Hikayeler Üzerinde Anketler yapabilir ve geliştirilmiş metin düzenleme özelliklerinin tadını çıkarabilirler.

Instagram, Instagram Hikayelerine yeni bir güncelleme ekledi. Yeni güncelleme, kullanıcılarının hikayelerini Anket yapmasına izin veriyor.

Yeni özelliği kullanmaya başlamak için kullanıcının Instagram Hikayelerini açması ve bir video, fotoğraf veya bir bumerang resmi tıklaması gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, yoklama simgesini gösterecek post-it simgesine tıklayın. Yoklama özelliği Hikaye üzerinde görünür. Bunun şimdilik sadece iki seçenekli bir anket olduğunu unutmayın.

İşlem tamamlandıktan sonra, Anketteki Öykü, diğer Instagram Hikayesi gibi diğer kullanıcıların ana sayfasında görünür. Kullanıcılar istedikleri seçime dokunabilirler. Anketi yürüten kullanıcı, Hikayeyi hızlıca kaydırarak hangi seçeneğe oy verdiğini görebilir. Anketler, Stories gibi anlıktır. İlişkili veriler 24 saat sonra kaybolacaktır.

Başka bir güncellemede, fotoğraf paylaşım uygulaması, kullanıcının fotoğraf veya videoda bulunan renklere göre metnin rengini değiştirebileceği yeni bir özellik ekledi. Ekranın sol üst köşesinde görünen damlalık simgesini kullanarak değiştirilebilir.

Bu arada, yalnızca iOS'a yönelik bir güncellemede ekranda mavi renkli kılavuz çizgileri görülür ve kullanıcıya resimde yayınladıkları metni veya çıkartmaları yeniden hizalamasına yardımcı olabilir.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık