OFPOF

Instagram Yeni Özellik Güncellemesi Alıyor

-
734
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Instagram Yeni Özellik Güncellemesi Alıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni özellik ile birlikte artık paylaşımların altındaki yorumlara yanıt verme kolaylaşacak ve sadeleşecek.

Instagram, uygulamanın iş parçacıklı yorumları için çok gerekli bir güncelleme ekliyor. Artık bireysel yorumları yanıtlayabilir ve konuşmaları takip edebilirsiniz.

Bu güncellemeden önce, yalnızca bir yoruma genel bir şekilde yanıt verebilir ve yorum ona yönlendirilmişse, alıcıyı ele almalıydı. Yorum iplikleri sayesinde yalnızca belirli bir yoruma yanıt verebilirsiniz.

Bu küçük ama önemli özellik şu anda Facebook'ta bir süredir mevcuttu ve Instagram'a da gelmesi bekleniyordu.

Bir ipliğe başlamak veya katılmak için, tek tek mesajların altındaki 'Yanıtla' düğmesine dokunmanız gerekecektir. Bu, umarız Instagram yayınlarındaki konuşmaları biraz daha düzenli hale getirecektir. Çünkü çok fazla yorum yapılan bir paylaşımın altı oldukça kalabalık gözüküyordu ve dağınıklık yaratıyordu.

Ayrıca, Facebook gibi, bir yorum dizisinde bir iş parçacığı oluşturmanız mümkün olmayacaktır.

Güncelleme, Android ve iOS'daki Instagram sürüm 24 Ağustos’ta kullanıma sunulmaya başlanacak. Güncelleme kademeli olarak devreye girdiğinden, Instagram hesabınızdaki yorum dizisi bölümünü görmeniz biraz zaman alacaktır.

Son zamanlarda Instagram, Snapchat tarzı yüz filtreleri tanıttı ve kamera formatlarını geri sardı. Giriş esnasında yaklaşık sekiz yüz filtresi eklendi.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık