OFPOF

Instagram Hikayeleri, Giphy ve Manzara Modu Özelliği Kazandı

-
4.6b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Instagram Hikayeleri, Giphy ve Manzara Modu Özelliği Kazandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Artık Instagram hikayelerinize Giphy üzerinden GIF’ler de eklenebilecek ayrıca manzara modu da eklenen bir başka özellik.

Instagram önümüzdeki günlerde iki yeni özellik ile geliyor. Instagram Hikayelerine gelen bu yeni özellikler muhtemelen Instagram'ı daha eğlenceli hale getirecek.

fotoğraf paylaşım uygulaması, kullanıcıların Instagram Hikayelerine gif çıkartmaları ekleyebilecekleri bir seçeneği sunmaya başladı. Instagram'ın blog yazısına göre, GIPHY veritabanını Instagram ile paylaşacak. Bu nedenle, kullanıcılar Hikayelerine GIF ekleyebilecekleri bir Dizi seçenek alacaklardır. Bundan böyle, hikayelerinize eğlenceli çıkartmalar eklemek için çıkartma seçeneğini açtığınızda, yanında yeni bir GIF seçeneği de görünecek. Henüz tüm cihazlara gelmedi ve Instagram bu güncellemeyi topluca yayınlayacak.

Instagram Hikayelerine manzara modunda yani yatay modda çekilen fotoğrafları eklerken yanlardan kesintiler yapmak zorundaydık, artık yeni güncelleme ile birlikte manzara modu yani yatay mod fotoğraflar da kesmemize gerek kalmadan bütün halde yayınlanabilecek.

Giphy veri tabanını, daha öncelerde bir başka sosyal medya paylaşım uygulaması olan Twitter üzerinden de kullanıcılar ile buluşturmuştu. Hatta şu an birçok mesajlaşma uygulamasında da oldukça aktif kullanılıyor. Öyle ki Instagram üzerinden de Giphy artık yoğun bir şekilde kullanılacaktır.

Kaynak: firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık