OFPOF

Instagram Direct ile Video Gönderimi Yapılabilecek

-
269
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Instagram Direct ile Video Gönderimi Yapılabilecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Instagram kullanıcıları yeni güncelleme ile artık Direct'teki arkadaşlarına canlı video gönderebilecek.

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, kullanıcıların Direct'e, Instagram'ın mesajlaşma platformu üzerinden canlı videolar göndermesine olanak tanıyan son güncellemesini duyurdu. 26. sürüm olarak adlandırılan bu güncelleme paketi an itibari ile google Play Store ve Apple AppStore’daki yerini aldı ve erişime açıldı. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılar kendi canlı videolarını veya izledikleri canlı bir videoyu bir arkadaşına veya bir grup arkadaşlarına gönderebilir.

Instagram’ın resmi blogunda yayınlanan habere göre Direct simgesine tek dokunuşla eriştikten sonra, bir kullanıcıya, bir arkadaşına veya bir grup arkadaşına canlı bir video kaydederek gönderebilir veya izlediği başka bir video direkt olarak gönderebilir.

Instagram kullanıcıları, canlı videolarını Direckt’deki Hikayeler ayarlarında gönderme seçeneğini devre dışı bırakabilir. Blog yazısında bu haber şu şekilde verildi; "Bugünkü değişiklik, insanları canlı videolarınızı izlemeye ve arkadaşlarınıza gerçek zamanlı olarak izlediğiniz heyecan verici canlı videoları göndermeye davet etmeyi kolaylaştırıyor.”

Kasım ayında da canlı videoya davet etme özelliğini geliştiren Instagram bu güncelleme ile de büyük beğeni toplamayı başarmıştı.

Kaynak: siasat.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık